О создании рабочей группы для выработки предложений по механизму закрепления медицинских кадров в сельской местности и формированию социального пакета для молодых специалистов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 мая 2007 года N 137-р
1. В целях выработки предложений по механизму закрепления медицинских кадров в сельской местности и формированию социального пакета для молодых специалистов создать рабочую группу в следующем составе:
Омаров               - вице-министр здравоохранения Республики
Кадыр Токтамысович     Казахстан, руководитель
Хамзина              - директор Департамента образования,
Нургуль Калиевна       науки и кадровых ресурсов Министерства
здравоохранения Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Назирова             - начальник отдела первичной
Нурхан Ибрайхановна    медико-санитарной помощи Департамента
лечебно-профилактической работы
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан, секретарь
Айдарханов           - директор Департамента здравоохранения
Арман Тергеуович       Мангистауской области
Бекмагамбетов        - заместитель акима Акмолинской области
Галым Мадешевич
Досмаганова          - младший научный сотрудник закрытого
Аспена Даулетовна      акционерного общества "Институт"
законодательства Республики Казахстан"
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Дудник               - директор Департамента здравоохранения
Вячеслав Юрьевич       Южно-Казахстанской области
Жумабекова           - заместитель акима Павлодарской области
Рысты Маговьяновна
Мухамеджанов         - директор Департамента организационно-
Жанмурат Муратович     правового обеспечения Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Нургожаева           - директор Бюджетного департамента
Татьяна                Министерства образования и науки
Александровна          Республики Казахстан
Раева                - директор Департамента экономики и
Бакыт Темирбаевна      финансов Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Сабиева              - начальник отдела анализа и методологии
Айгуль Касеновна       рынка труда Департамента труда и
занятости населения Министерства труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Усипбекова           - начальник управления образования,
Варвара                науки, культуры, спорта и средств
Жаппаргалиевна         массовой информации Департамента
планирования расходов социальной сферы
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Шайдаров             - директор Департамента здравоохранения
Мажит Зейнуллович      Карагандинской области.

Ауылдық жерлерде медицина кадрларын бекітіп беру тетігі және жас мамандар үшін әлеуметтік пакетті қалыптастыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 25 мамырдағы N 137-ө Өкімі
1.   Ауылдық жерлерде медицина кадрларын бекітіп беру тетігі және жас мамандар үшін әлеуметтік пакетті қалыптастыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Омаров               - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Қадыр Тоқтамысұлы      вице-министрі, жетекші
Хамзина              - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Нұргүл Қалиқызы        министрлігі Білім, ғылым және кадр ресурстары
департаментінің директоры, жетекшінің
орынбасары
Нәзірова             - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Нұрхан                 министрлігінің Емдеу-алдын алу жұмысы
Ыбырайханқызы          департаменті бастапқы медициналық-санитарлық
көмек бөлімінің бастығы, хатшы
Айдарханов           - Маңғыстау облысы Денсаулық сақтау
Арман Тергеуұлы        департаментінің директоры
Бекмағамбетов        - Ақмола облысы әкімінің,һ орынбасары
Ғалым Мәдешұлы
Досмағанова          - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі»
Әспен Дәулетқызы       "Қазақстан Республикасының Заң шығару
институты" жабық акционерлік қоғамының кіші
ғылыми қызметкері
Дудник               - Оңтүстік Қазақстан облысы Денсаулық сақтау
Вячеслав Юрьевич       департаментінің директоры
Жұмабекова           - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Рысты Мағауияқызы
Мұхамеджанов         - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Жанмұрат Мұратұлы      министрлігі Ұйымдастыру-құқықтық қамтамасыз
ету департаментінің директоры
Нұрғожаева           - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Татьяна Александровна  министрлігі Бюджет департаментінің директоры
Раева                - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Бақыт Темірбайқызы     министрлігі Экономика және қаржы
департаментінің директоры
Сәбиева              - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Айгүл Қасенқызы        әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбек және
халықты жұмыспен қамту департаменті еңбек
нарығын талдау және оның әдіснамасы
бөлімінің бастығы
Үсіпбекова           - Қазақстан Республикасы Экономика және
Варвара                бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Жаппарғалиқызы         Әлеуметтік саланың шығыстарын жоспарлау
департаменті білім, ғылым, мәдениет, спорт
және бұқаралық ақпарат құралдары
басқармасының бастығы
Шайдаров             - Қарағанды облысы Денсаулық сақтау
Мәжит Зейноллаұлы      департаментінің директоры.

2. Рабочей группе в срок до 4 июля 2007 года выработать и представить на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по механизму закрепления медицинских кадров в сельской местности и формированию социального пакета для молодых специалистов.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 4 шілдеге дейінгі мерзімде ауылдық жерлерде медицина кадрларын бекітіп беру тетігі және жас мамандар үшін әлеуметтік пакетті қалыптастыру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр