О подготовке и проведении визита короля Испании Хуана Карлоса I в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июня 2007 года N 175-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Королевством Испании и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита короля Испании Хуана Карлоса I (далее - визит) в Республику Казахстан с 29 по 30 июня 2007 года:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Королевства Испании по формату "1+1+10" согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Королевства Испании в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета короля Испании Хуана Карлоса I над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального ужина от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Королевства Испании в аэропорту города Астаны, сопровождение в местах посещения, а также организацию культурной программы.

Испания королі Хуан Карлос I Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 29 маусымдағы N 175-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Испания Корольдігі арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және Испания Королі Хуан Карлос I 2007
жылғы 29 - 30 маусымда Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі
- сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру
іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды
дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру
іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
қосымшаға сәйкес Испания Корольдігі делегациясының
мүшелеріне»"1+1+10" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде
ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2007
жылға арналған республикалық бюджетте 001»"Мемлекет басшысының,
Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды
адамдарының қызметін қамтамасыз ету"»және 003»"Республикалық
деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы"
бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі
(келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Испания Корольдігінің делегациясы мүшелерінің
Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын
орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге
жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп,
Испания королі Хуан Карлос I арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы
аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын
және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз
етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.
Назарбаевтың атынан ресми кешкі қонақасы кезінде концерттік
бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының әкімі Испания Корольдігінің делегациясын
Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі
ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, баратын жерлерде бірге
жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие во встрече/проводах делегации Королевства Испании в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 июня 2007 года N 175-р
Организационные меры по обслуживанию
членов делегации Королевства Испании
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Королевства Испании по формату "1+1+10" в городе Астане в гостинице "Риксос Президент - Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в Астане в гостинице "Риксос Президент - Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы делегации, его супруги и членов делегации Королевства Испании.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Королевства Испании.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация официального ужина от имени Президента Республики Казахстан Нурсултана Абишевича Назарбаева в честь короля Испании Хуана Карлоса I и Королевы Софии в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім
бойынша) Астана қаласының әуежайында Испания Корольдігінің
делегациясын қарсы алуға/шығарып салуға қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы»29 маусымдағы
175-ө өкіміне
қосымша
Испания Корольдігі делегациясының мүшелеріне
қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Испания Корольдігі делегациясының мүшелерін Астана қаласындағы»"Риксос Президент - Астана"»қонақ үйіне»"1+1+10"» форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі
қызметкерлерін Астана қаласындағы»"Риксос Президент - Астана"»қонақ
үйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары,
автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға
шақырулар) дайындау.
4. Испания Корольдігі делегациясының басшысы, оның жұбайы
мен делегация мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Испания Корольдігінің делегациясын Астана қаласының
әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын
ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Қазақстан Республикасының Президенті Нұрсұлтан
Әбішұлы Назарбаевтың атынан Испания королі Хуан Карлос I мен София
королеваның құрметіне Астана қаласында ресми кешкі қонақасы
ұйымдастыру.
8. Делегация мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға
медициналық қызмет көрсету.