О создании рабочей группы для выработки предложений по созданию специальной экономической зоны "Достык" и специальной экономической зоны "Приграничная торгово-экономическая зона "Хоргос - Восточные ворота"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 192-p
В целях координации работ по созданию специальной экономической зоны "Достык" и специальной экономической зоны "Приграничная торгово-экономическая зона "Хоргос - Восточные ворота":
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по созданию специальной экономической зоны "Достык" (далее - СЭЗ "Достык") и специальной экономической зоны "Приграничная торгово-экономическая зона "Хоргос - Восточные ворота" (далее - СЭЗ "Хоргос - Восточные ворота") (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2007 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по созданию СЭЗ "Достык" и СЭЗ "Хоргос Восточные ворота".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Оразбакова Г.И.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 июля 2007 года N 192-р
Состав рабочей группы для выработки предложений
по созданию специальной экономической зоны
"Достык" и специальной экономической зоны
"Приграничная торгово-экономическая зона
"Хоргос - Восточные ворота"
Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович           Республики Казахстан, руководитель
Баталов                   - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович             Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Амреев                    - директор Департамента индустриально-
Галым Махмутбаевич          инновационной политики Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Ергожин                   - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович             Казахстан
Касымбек                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудулы             Республики Казахстан
Мусин                     - вице-министр туризма и спорта
Хобланды Нургалиевич        Республики Казахстан
Петров                    - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович          Республики Казахстан
Муханов                   - председатель Комитета по регулированию
Куаныш Климович             торговой деятельности Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Рябцев                    - председатель Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич         ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Баталов                   - заместитель акима Алматинской области
Амандык Габбасович
Калибеков                 - заместитель директора Департамента
Бекжан Жантураевич          инвестиционной политики и планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Абдишев                   - заместитель председателя Комитета
Бауржан Туйтеевич           таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Абениязов                 - начальник отдела мониторинга и
Сагындык Жанбыршыулы        технической политики Департамента
электроэнергетики и угольной
промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Баталов                   - председатель Форума предпринимателей
Раимбек Анварович           Казахстана (по согласованию)
Шведюк                    - советник председателя Форума
Владимир Федорович          предпринимателей Казахстана,
руководитель проектно-экспертной
комиссии (по согласованию)
Тартаковский              - советник председателя Форума
Даниэль                     предпринимателей Казахстана,
руководитель организационно-
аналитической группы (по согласованию)
Перуашев                  - председатель правления объединения
Азат Турлыбекулы            юридических лиц "Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен" (по согласованию)
Такенов                   - президент акционерного общества
Болат Долдаевич             "Международный центр приграничного
сотрудничества "Хоргос"
(по согласованию)
Султанбекова              - генеральный директор "Investment Group
Жанар Талапбековна          ACME Co.LTD" (по согласованию)
Байдаулетов               - директор по управлению транспортными
Нуржан Талипович            активами акционерного общества
"Казахстанский холдинг по управлению
государственными активами "Самрук"
(по согласованию)
Муханов                   - заместитель председателя правления
Максат Нурдаулетович        акционерного общества "Фонд устойчивого
развития "Қазына" (по согласованию)
Кокрекбаев                - управляющий директор по перевозочному
Карим Насбекович            процессу акционерного общества
"Национальная компания "Қазақстан темір
жолы" (по согласованию)

"Достық" арнайы экономикалық аймағын және "Қорғас-Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы" арнайы экономикалық аймағын құру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 19 шілдедегі N 192-ө Өкімі
"Достық" арнайы экономикалық аймағын және»"Қорғас - Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы" арнайы экономикалық аймағын құру жөніндегі жұмыстарды үйлестіру мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда»"Достық" арнайы экономикалық аймағын (бұдан әрі -»"Достық" АЭА) және»"Қорғас - Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы" арнайы экономикалық аймағын (бұдан әрі -»"Қорғас - Шығыс қақпасы" АЭА) құру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде "Достық" АЭА және»"Қорғас - Шығыс қақпасы" АЭА құру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Ғ.І.Оразбақовқа жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылы»19»шілдедегі
N 192-ө өкіміне
қосымша
" Достық "  арнайы экономикалық аймағын және
" Қорғас - Шығыс қақпасы "  шекара маңы сауда-экономикалық
аймағы "  арнайы экономикалық аймағын құру жөнінде
ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобының құрамы
Оразбақов               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Ізбасарұлы          сауда министрі, жетекші
Баталов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Асқар Болатұлы            сауда вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Әміреев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғалым Махмұтбайұлы        сауда министрлігі Индустриялық-
инновациялық саясат департаментінің
директоры, хатшы;
Ерғожин                 - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Дәулет Еділұлы            министрі
Қасымбек                - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы           коммуникация вице-министрі
Мусин                   - Қазақстан Республикасының Туризм және
Қобыланды Нұрғалиұлы      спорт вице-министрі
Петров                  - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович        жағдайлар вице-министрі
Мұқанов                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қуаныш Климұлы            сауда министрлігі Сауда қызметін реттеу
комитетінің төрағасы
Рябцев                  - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Анатолий Дмитриевич       министрлігі Су ресурстары комитетінің
төрағасы
Баталов                 - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Амандық Ғаббасұлы
Қалыбеков               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бекжан Жантөреұлы         бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Инвестициялық саясат және жоспарлау
департаменті директорының орынбасары
Әбдішев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бауыржан Түйтеұлы         министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
төрағасының орынбасары
Әбениязов               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Сағындық                  минералдық ресурстар министрлігі Электр
Жаңбыршыұлы               энергетикасы және кемір өнеркәсібі
департаментінің мониторинг және
техникалық саясат бөлімінің бастығы
Баталов                 - Қазақстан кәсіпкерлері форумының төрағасы
Райымбек Әнуарұлы         (келісім бойынша)
Шведюк                  - Қазақстан кәсіпкерлері форумы төрағасының
Владимир Федорович        кеңесшісі, жобалау-сараптамалық
комиссиясының жетекшісі (келісім бойынша)
Тартаковский            - Қазақстан кәсіпкерлері форумы төрағасының
Даниэль                   кеңесшісі, ұйымдастыру-талдау тобының
жетекшісі (келісім бойынша)
Перуашев                - "Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері мен
Азат Тұрлыбекұлы          жұмыс берушілерінің, жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Тәкенов                 - "Қорғас" шекара маңы халықаралық
Болат Долдайұлы           ынтымақтастық орталығы" акционерлік
қоғамының президенті (келісім бойынша)
Сұлтанбекова            - "Investment Group ACME Co. LTD" бас
Жанар Талапбекқызы        директоры (келісім бойынша)
Байдәулетов             - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Нұржан Тәліпұлы           жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының көлік активтерін
басқару жөніндегі директоры (келісім
бойынша)
Мұқанов                 - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Мақсат Нұрдәулетұлы       қоғамы басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Көкірекбаев             - "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы"
Кәрім Нәсбекұлы           акционерлік қоғамының тасымалдау процесі
жөніндегі басқарушы директоры (келісім
бойынша)