О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования административных процедур"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 августа 2007 года N 218-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 18 июня 2007 года "О внесении изменения и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования административных процедур" (далее - перечень).
2. Государственным органам разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты соответствующих нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 августа 2007 года N 218-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 18 июня 2007 года "О внесении изменения и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам совершенствования административных процедур"
N
п/п
Наименование
Форма акта
Ответ-
ственные
исполнители
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
Об утверждении реестра
государственных услуг,
оказываемых на
республиканском и
местном уровнях
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АГС, МЭБП
Июнь
2007 года
2
Об утверждении типового
регламента оказания
государственной услуги
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ, АГС,
МЭБП
Июнь
2007 года
3
Об утверждении типового
стандарта оказания
государственной услуги
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ, АГС,
МЭБП
Июнь
2007 года
4
Об утверждении типового
регламента центрального
государственного органа
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Август
2007 года
5
Об утверждении Правил
работы государственных
органов со служебной
информацией
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
КПМ, КНБ,
АИС, МКИ
Сентябрь
2007 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КПМ - Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АИС - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
АГС - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әкімшілік рәсімдерді жетілдіру мәселелері бойынша өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 218-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әкімшілік рәсімдерді жетілдіру мәселелері бойынша өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 18 маусымындағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар тізбеге сәйкес тиісті нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 10 тамыздағы
218-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
әкімшілік рәсімдерді жетілдіру мәселелері бойынша өзгеріс
пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
2007 жылғы   18 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Атауы
Актінің
нысаны
Жауапты
орындау-
шылар
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1
Республикалық және
жергілікті
деңгейлерде
көрсетілетін
мемлекеттік
қызметтердің тізі-
лімін бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
МҚА, ЭБЖМ
2007 жылғы
маусым
2
Мемлекеттік қызмет-
тер көрсетудің
үлгі регламентін
бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Әділет-
мині, МҚА, ЭБЖМ
2007 жылғы
маусым
3
Мемлекеттік
қызметтер көрсету-
дің үлгі стандартын
бекіту туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
МҚА, ЭБЖМ
2007 жылғы
маусым
4
Орталық мемлекеттік
органның үлгі
регламентін бекіту
туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
2007 жылғы
тамыз
5
Мемлекеттік
органдардың
қызметтік ақпарат-
пен жұмыс істеу
ережесін бекіту
туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ПМК, ҰҚК,
АБА, МАМ
2007 жылғы
қыркүйек
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ПМК - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Қеңсесі
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
АБА - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
МҚА - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті