О подготовке и проведении визита Премьер-Министра Республики Таджикистан Акилова А.Г. в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2007 года N 238-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Таджикистан, обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Премьер-Министра Республики Таджикистан Акилова Акила Гайбуллаевича в Республику Казахстан в период с 23 по 24 августа 2007 года в городе Астане (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые организационные меры по обслуживанию членов делегации Республики Таджикистан по формату "1+5" согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Республики Таджикистан в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Республики Таджикистан Акилова Акила Гайбуллаевича над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации в залах для высокопоставленных персон аэропорта, сопровождение в местах посещения делегации Республики Таджикистан, а также организацию культурной программы.

Тәжікстан Республикасының Премьер-Министрі А.Г.Акиловтің Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 23 тамыздағы N 238-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Тәжікстан Республикасы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту, 2007 жылғы 23-24 тамыз кезеңінде Астана қаласында Тәжікстан Республикасының Премьер-Министрі Акилов Акил Гайбуллаевичтің Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
қосымшаға сәйкес Тәжікстан Республикасы делегациясының мүшелеріне "1+5" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде қажетті ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2007 жылға арналған республикалық бюджетте "001»Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Тәжікстан Республикасы делегациясы мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Тәжікстан Республикасының Премьер-Министрі Акилов Акил Гайбуллаевичтің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайында қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
6. Астана қаласының әкімдігі Тәжікстан Республикасының делегациясын әуежайдың жоғары лауазымды тұлғаларға арналған залында қарсы алу және шығарып салу, Тәжікстан Республикасы делегациясының баратын жерлерінде бірге жүру, сондай-ақ мәдени бағдарламаны ұйымдастыру жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.

7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 августа 2007 года N 238-р
Организационные меры
по обслуживанию членов делегации Республики Таджикистан
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Республики Таджикистан по формату "1+5", а также оказание содействия в размещении в гостинице "Риксос-Президент Отель" города Астаны и обеспечении транспортным обслуживанием сопровождающих лиц.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Риксос-Президент Отель" города Астаны.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Республики Таджикистан.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Республики Таджикистан.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан для членов делегации Республики Таджикистан в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц в местах проживания.

7. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 23 тамыздағы
N 238-ө өкіміне
қосымша
Тәжікстан Республикасы делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Тәжікстан Республикасы делегациясының мүшелерін "1+5" форматы бойынша орналастыру, оларды тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету, сондай-ақ Астана қаласының "Риксос-Президент Отель" қонақ үйінде орналастыруға жәрдем көрсету және бірге жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсетуді қамтамасыз ету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі қызметкерлерін Астана қаласының "Риксос-Президент Отель" қонақ үйінде орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Тәжікстан Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Тәжікстан Республикасы делегациясын Астана қаласының әуежайында күтіп алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шаралардың өткізілу орындарын гүлмен безендіру.
7. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі атынан Тәжікстан Республикасы делегациясының мүшелеріне Астана қаласында қабылдау ұйымдастыру.
8. Тәжікстан Республикасы делегацияның мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға болатын орындарында медициналық қызмет көрсету.