О создании рабочей группы по выработке предложений по созданию единой дежурно-диспетчерской службы (ЕДДС) в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 2007 года N 253-р
1. В целях выработки предложений по созданию единой дежурно-диспетчерской службы (далее - ЕДДС) в Республике Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Бишигаев                   - заместитель Председателя Агентства
Аскар Дарушевич              Республики Казахстан по информатизации и
связи, руководитель
Петров                     - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Худайбергенова             - начальник отдела Департамента связи
Зульфия Каримжановна         Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи, секретарь
Тимохович                  - начальник Департамента технической службы
Михаил Борисович             Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Худяков                    - заместитель начальника Центра оперативного
Александр Леонидович         управления Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Абдигулов                  - начальник отдела Департамента
Саттар Маратович             здравоохранения города Астаны
Бойко                      - временно исполняющий обязанности
Виктор Станиславович         начальника отдела развития информационно-
телекоммуникационных систем Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Бутвинский                 - начальник отдела Департамента по
Андрей Александрович         чрезвычайным ситуациям города Астаны
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Назирова                   - начальник отдела Департамента лечебно-
Нурхан Ибрайхановна          профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Шонбаев                    - начальник отдела управления организационно-
Галым Габдувакитович         технического обеспечения Департамента
внутренней администрации Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Сагитов                    - главный инспектор отдела службы
Ринат Жигангирович           пожаротушения и аварийно-спасательных работ
Комитета противопожарной службы
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Нуртазина                  - главный специалист отдела управления
Динара Касеновна             регистрации юридических лиц Комитета
регистрационной службы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Балмагамбетов              - начальник государственного учреждения
Марат Хамитович              "Управление по мобилизационной подготовке,
гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий города Астаны"
Искаков                    - директор Департамента по мобилизационной
Бауржан Бейсенович           подготовке, гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации аварий и
стихийных бедствий города Алматы
Лютов                      - заместитель начальника управления
Вячеслав Александрович       информационно-технической службы
Департамента внутренних дел города Астаны
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Сериков                    - начальник Центра оперативного управления
Анатолий Сайлауович          Департамента внутренних дел города Астаны
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Сулейменова                - главный врач станции скорой медицинской
Балхия Абдулбахиевна         помощи города Астаны
Алиаскаров                 - директор Республиканского государственного
Бауыржан                     предприятия "Центр вычислительной техники,
Женисханович                 телекоммуникаций и ситуационного анализа"
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Мурзахметов                - начальник управления Комитета национальной
Марат Тулеутаевич            безопасности Республики Казахстан
Филимонова                 - начальник информационного управления
Наталья Васильевна           Информационно-аналитического департамента
Агентства Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
Шокатаев                   - начальник отдела Организационно-
Серик Кабдигалиевич          контрольного департамента инспекции
Агентства Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
Ахабаев                    - управляющий директор - член Правления
Бейбит Адиханович            акционерного общества "Казахстанский
холдинг по управлению государственными
активами "Самрук"
Бектурганов                - заместитель директора Департамента
Айдос Нуралиевич             специальных проектов акционерного общества
"Национальный научно-технологический
холдинг "Самғау"
Джаманбеков                - вице-президент акционерного общества
Алмаз Мэлсович               "Казахтелеком"
Лаврик                     - директор Департамента
Сергей Дмитриевич            инфокоммуникационной инфраструктуры
акционерного общества "Национальный
научно-технологический холдинг "Самғау"
Сарсенова                  - главный менеджер Департамента модернизации
Лариса Николаевна            и развития акционерного общества
"Казахтелеком"
Светлов                    - исполнительный директор по эксплуатации
Валерий Ефимович             акционерного общества "Казахтелеком"
Попов                      - директор по управлению коммуникационными
Владимир Геннадьевич         активами акционерного общества
"Казахстанский холдинг по управлению
государственными активами "Самрук"

Қазақстан Республикасында бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметті (БКДҚ) құру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Репсубликасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 11 қыркүйектегі N 253-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасында бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметті (бұдан әрі - БКДҚ) құру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Бишіғаев                  - Қазақстан Республикасы
Асқар Дәруішұлы             Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі төрағасының орынбасары,
жетекші
Петров                    - Қазақстан Республикасының
Валерий Викторович          Төтенше жағдайлар вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Құдайбергенова            - Қазақстан Республикасы
Зүльфия Кәрімжанқызы        Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі Байланыс департаментінің
бөлім бастығы, хатшы
Тимохович                 - Қазақстан Республикасы
Михаил Борисович            Ішкі істер министрлігі Техникалық
қызмет департаментінің бастығы
Худяков                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Александр Леонидович        министрлігінің Жедел басқару
орталығы бастығының орынбасары
Әбдіғұлов                 - Астана қаласы Денсаулық
Саттар Маратұлы             сақтау департаментінің бөлім
бастығы
Бойко                     - Қазақстан Республикасы
Виктор Станиславович        Төтенше жағдайлар министрлігінің
ақпараттық-телекоммуникация
жүйелерін дамыту бөлімі
бастығының міндетін уақытша
атқарушы
Бутвинский                - Қазақстан Республикасы
Андрей Александрович        Төтенше жағдайлар министрлігінің
Астана қаласы Төтенше жағдайлар
департаментінің бөлім бастығы
Нәзірова                  - Қазақстан Республикасы
Нұрхан Ыбырайханқызы        Денсаулық сақтау министрлігі
Емдеу-алдын алу жұмыстары
департаментінің бөлім бастығы
Шонбаев                   - Қазақстан Республикасы
Ғалым Ғабдіуақитұлы         Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Ішкі әкімшілік
департаменті ұйымдастыру-техникалық
қамтамасыз ету басқармасының бөлім
бастығы
Сагитов                   - Қазақстан Республикасы
Ринат Жигангирович          Төтенше жағдайлар министрлігінің
Өртке қарсы қызмет комитеті өрт
сөндіру және авариялық-құтқару
жұмыстары қызметі бөлімінің бас
инспекторы
Нұртазина                 - Қазақстан Республикасы
Динара Қасенқызы            Әділет министрлігінің Тіркеу
қызметі комитеті заңды тұлғаларды
тіркеу басқармасы бөлімінің бас
маманы
Балмағамбетов             - "Астана қаласының Жұмылдыру
Марат Хамитұлы              дайындығы, азаматтық қорғаныс,
авариялар мен табиғи апаттардың
алдын алуды және жоюды ұйымдастыру
жөніндегі басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ысқақов                   - Алматы қаласы Жұмылдыру
Бауыржан Бейсенұлы          дайындығы, азаматтық қорғаныс,
авариялар мен табиғи апаттардың
алдын алуды және жоюды ұйымдастыру
департаментінің директоры
Лютов                     - Қазақстан Республикасы Ішкі
Вячеслав Александрович      істер министрлігі Астана
қаласының Ішкі істер департаменті
ақпарат-техникалық қызмет
басқармасы бастығының орынбасары
Серіков                   - Қазақстан Республикасы Ішкі
Анатолий Сайлауұлы          істер министрлігі Астана
қаласының Ішкі істер департаменті
Жедел басқару орталығының бастығы
Сүлейменова               - Астана қаласы жедел
Балқия Абдолбахиқызы        медициналық жәрдем станциясының
бас дәрігері
Әлиасқаров                - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Жеңісханұлы        Төтенше жағдайлар министрлігі
"Есептеу техникасы, телекоммуникация
және жағдайлық талдау орталығы"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының директоры
Мырзахметов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Марат Төлеутайұлы           қауіпсіздік комитетінің басқарма
бастығы
Филимонова                - Қазақстан Республикасы
Наталья Васильевна          Экономикалық қылмысқа және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі
(қаржы полициясы) Ақпарат-талдау
департаменті ақпарат басқармасының
бастығы
Шоқатаев                  - Қазақстан Республикасы
Серік Қабдіғалиұлы          Экономикалық қылмысқа және сыбайлас
жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі
(қаржы полициясы) инспекциясы
Ұйымдастыру-бақылау департаментінің
бөлім бастығы
Ахабаев                   - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Бейбіт Әдиханұлы            басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамының
басқарушы директоры - басқарма мүшесі
Бектұрғанов               - "Самғау" ұлттық
Айдос Нұралыұлы             ғылыми-технологиялық холдингі"
акционерлік қоғамының Арнайы жобалар
департаменті директорының орынбасары
Жаманбеков                - "Қазақтелеком" акционерлік
Алмас Мэлсұлы               қоғамының вице-президенті
Лаврик                    - "Самғау" ұлттық
Сергей Дмитриевич           ғылыми-технологиялық холдингі"
акционерлік қоғамының
Инфокоммуникациялық инфрақұрылым
департаментінің директоры
Сәрсенова                 - "Қазақтелеком" акционерлік
Лариса Николаевна           қоғамы Жаңғырту және дамыту
департаментінің бас менеджері
Светлов                   - "Қазақтелеком" акционерлік
Валерий Ефимович            қоғамының пайдалану жөніндегі
атқарушы директоры
Попов                     - "Самұрық" мемлекеттік
Владимир Геннадьевич        активтерді басқару жөніндегі
қазақстандық холдингі" акционерлік
қоғамының коммуникацииялық активтерді
басқару жөніндегі директоры

2. Рабочей группе в срок до 15 октября 2007 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по созданию ЕДДС в Республике Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 15 қазанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасында БКДҚ-ны құру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігіне жүктелсін.
Премьер-Министр