О Скакове М.Н.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года N 267-p
Назначить Скакова Максата Нурлыбековича советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр

М.Н.Сқақов туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 267-ө Өкімі
Мақсат Нұрлыбекұлы Сқақов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр