О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О безопасности игрушек"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 сентября 2007 года N 268-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О безопасности игрушек" (далее - перечень).
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
1) совместно с центральными исполнительными органами разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты соответствующих нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 сентября 2007 года N 268-p
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 21 июля 2007 года "О безопасности игрушек"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государ-
ственный
орган,
ответствен-
ный за
исполнение
Срок
исполнения
1.
О внесении
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
26 ноября 2004
года N 1237
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ (созыв),
МЗ, МОН
Сентябрь
2007 года
2.
Об утверждении
санитарно-эпиде-
миологических
правил и норм,
гигиенических
нормативов по
безопасности
игрушек
Приказ
Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан
МЗ (созыв),
МИТ
Сентябрь
2007 года
3.
Об утверждении
правил проведения
психолого-
педагогической
экспертизы игрушек
Приказ
Министерства
образования и
науки
Республики
Казахстан
МОН (созыв),
МИТ
Сентябрь
2007 года
4.
Об утверждении
изображения знака
соответствия,
технических
требований к нему и
правил маркировки
Приказ
МИТ
Сентябрь
2007 года
Примечание : расшифровка аббревиатур:
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЗ  - Министерство здравоохранения Республики Казахстан

"Ойыншықтардың қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 25 қыркүйектегі N 268-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған»"Ойыншықтардың қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі:
1) тізбеге сәйкес орталық атқарушы органдармен бірлесіп, тиісті нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы»25 қыркүйектегі
N 268-ө өкімімен
бекітілген
"Ойыншықтардың қауіпсіздігі туралы" Қазақстан
Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/
с
N
Норматив-
тік
құқықтық
актінің
атауы
Актінің
нысаны
Орында-
луына
жауапты
мемлекет-
тік
орган
Орындау
мерзімі
1
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
2004 жылғы
26 қараша-
дағы N 1237
қаулысына
толықты-
рулар
енгізу
туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
ИСМ
(жинақтау),
ДСМ, БҒМ
2007
жылғы
қыркүйек
2
Ойыншық-
тардың
қауіпсіз-
дігі
жөніндегі
санитарлық-
эпидемио-
логиялық
ережелермен
нормаларды,
гигиеналық
норматив-
терді
бекіту
туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Денсаулық
сақтау
министр-
лігінің
бұйрығы
ДСМ
(жинақтау),
ИСМ
2007
жылғы
қыркүйек
3
Ойыншық-
тардың
психологи-
калық-педа-
гогикалық
сараптама-
сын жүргізу
ережесін
бекіту
туралы
Қазақстан
Республи-
касы Білім
және ғылым
министр-
лігінің
бұйрығы
БҒМ
(жинақтау),
ИСМ
2007
жылғы
қыркүйек
4
Сәйкестік
белгісінің
кескінін,
оған
қойылатын
техникалық
талаптар
мен
таңбалау
ережесін
бекіту
туралы
Бұйрық
ИСМ
2007
жылғы
қыркүйек
Ескертпе:  аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі