О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О безопасности химической продукции"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 октября 2007 года N 291-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О безопасности химической продукции" (далее - перечень).
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами принять соответствующие совместные нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 15.04.2008  N 89-р .
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 октября 2007 года N 291-р
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 15.04.2008  N 89-р .
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля
2007 года "О безопасности химической продукции"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государствен-
ный орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполне-
ния
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
Правил регистрации
и учета химической
продукции
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ (созыв),
МВД, МЗ, МЧС,
МООС, МСХ,
МЭМР, МТСЗН,
МТК
Декабрь
2007 года
2.
Об утверждении
Правил регистрации
и учета отдельных
видов химической
продукции
Совместный приказ
МИТ, МВД, МЗ,
МЧС, МООС,
МСХ, МЭМР,
МТСЗН, МТК
Апрель 2008 года
3.
Об утверждении норм
по обеспечению мер
безопасности при
производстве и
применении химичес-
кой продукции
Совместный приказ
МИТ, МВД, МЗ,
МЧС, МООС,
МСХ, МЭМР,
МТСЗН, МТК
Апрель 2008 года
4.
Об утверждении
перечня стандартных
символов опасности,
которые указываются
при предупредитель-
ной маркировке
химической
продукции
Приказ
МИТ
Декабрь
2007 года
5.
Об утверждении
требований к
применению упаковок
для перевозки
химической
продукции на
различных видах
транспорта
Совместный приказ
МИТ, МВД, МЗ,
МЧС, МООС,
МСХ, МЭМР,
МТСЗН, МТК
Апрель 2008 года
Примечание:
МИТ   - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан;
МВД   - Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МЗ    - Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МЧС   - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан;
МООС  - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан;
МСХ   - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МЭМР  - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан;
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан;
МТК   - Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан.

"Химиялық өнімнің қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 6 қазандағы N 291-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Химиялық өнімнің қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
3. Тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, тиісті бірлескен нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008.04.15  N 89-ө  Өкімімен.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы»6 қазандағы
N 291-ө өкімімен
бекітілген
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрінің 2008.04.15  N 89-ө  Өкімімен.
"Химиялық өнімнің қауіпсіздігі туралы"
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық
актілердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік
құқықтық актінің атауы
Акт нысаны
Орындауға
жауапты
мемлекеттік
орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Химиялық өнімді
тіркеу және есепке
алу ережесін бекіту
туралы
Қазақстан
Республикасы
Үкіметінің
қаулысы
ИСМ
(жинақтау),
ІІМ, ДСМ,
ТЖМ,
Қоршағанор-
тамині, АШМ,
ЭМРМ, Еңбек-
мині, ККМ
2007
жылғы
желтоқ-
сан
2.
Химиялық өнімдердің
жекелеген түрлерін
тіркеу және есепке
алу ережесін бекіту
туралы
Бірлескен
бұйрық
ИСМ, ІІМ,
ДСМ, ТЖМ,
Қоршағанорта-
мині, АШМ,
ЭМРМ, Еңбек-
мині, ККМ
2008
жылғы
сәуір
3.
Химиялық өнімді
өндіру және қолдану
кезінде қауіпсіздік
шараларын қамтамасыз
ету жөніндегі
нормаларды бекіту
туралы
Бірлескен
бұйрық
ИСМ, ІІМ,
ДСМ, ТЖМ, Қоршағанорта-
мині, АШМ,
ЭМРМ, Еңбек-
мині, ККМ
2008
жылғы
сәуір
4.
Химиялық өнімді алдын
ала таңбалау кезінде
көрсетілетін қауіптің
стандартты нышандары-
ның тізбесін бекіту
туралы
Бұйрық
ИСМ
2007
жылғы
желтоқ-
сан
5.
Көліктің алуан
түрінде химиялық
өнімді тасымалдауға
арналған орамаларды
қолдануға қойылатын
талаптарды бекіту
туралы
Бірлескен
бұйрық
ИСМ, ІІМ,
ДСМ, ТЖМ,
Қоршағанорта-
мині, АШМ,
ЭМРМ, Еңбек-
мині, ККМ
2008
жылғы
сәуір
Ескертпе :
ИСМ              - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
министрлігі;
ІІМ              - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі;
ДСМ              - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі;
ТЖМ              - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі;
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі;
АШМ              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі;
ЭМРМ             - Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі;
Еңбекмині        - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі;
ККМ              - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация
министрлігі.