О создании рабочей группы по выработке предложений по совершенствованию бюджетного законодательства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 299-р
В целях выработки предложений по совершенствованию бюджетного законодательства:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан,
руководитель
Мамытбеков                 - заместитель Руководителя Канцелярии
Асылжан Сарыбаевич           Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Жамышева                   - начальник управления методологии
Сауле Аманжоловна            бюджетного процесса Департамента
методологии государственного
планирования Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Зейнельгабдин              - член Счетного комитета по контролю за
Алтай Болтайханович          исполнением республиканского бюджета
(по согласованию)
Нусупова                   - вице-министр здравоохранения
Асем Бековна                 Республики Казахстан
Шаженова                   - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Аскарова                   - заместитель председателя Комитета
Айгуль Ермагамбетовна        казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
Абильбекова                - директор Департамента региональной
Айгуль Абилькадировна        политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Калиева                    - директор Департамента анализа и
Анара Нурдыбаевна            методологии исполнения
государственного бюджета Министерства
финансов Республики Казахстан
Колышпаева                 - директор Департамента стратегического
Нина Георгиевна              анализа и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Курмангалиева              - директор Департамента развития
Аида Даденовна               социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Нургожаева                 - директор Финансового департамента
Татьяна Александровна        Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Оразаев                    - директор Департамента финансового
Марат Аблахатович            обеспечения Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Жаксылыков                 - директор Департамента экономики и
Тимур Мекешевич              бюджетного планирования города Астаны
Жамаубаев                  - директор Департамента координации
Ерулан Кенжебекович          Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Калибеков                  - заместитель директора Департамента
Бекжан Жантураевич           инвестиционной политики и
планирования Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Каппасов                   - исполняющий обязанности начальника
Сабыржан Мажитович           Юридического управления Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Жаксылыкова                - начальник отдела Департамента
Асемгуль Сабырхановна        законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Аманбаев                   - советник заместителя
Жолдымурат Ермуканович       Премьер-Министра
Республики Казахстан
Макарова                   - директор Департамента методологии
Ирина Германовна             государственного планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Ажгалиева                  - директор Департамента экономики и
Айгуль Темиртасовна          бюджетного планирования
Атырауской области
Щеглова                    - директор Департамента экономики и
Мария Александровна          бюджетного планирования
Костанайской области
Хамитова                   - заведующая сектором образования,
Эльмира Рамильевна           науки и культуры
Социально-экономического отдела
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Искакова                   - заместитель директора Департамента
Райхан Хусаиновна            экономики и бюджетного планирования
Кызылординской области
Лебедева                   - заместитель директора Департамента
Асия Наильевна               финансов Восточно-Казахстанской
области
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 5 декабря 2007 г. N  365-р .

Бюджет заңнамасын жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 299-ө Өкімі
Бюджет заңнамасын жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы         Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі, жетекші
Мамытбеков              - Қазақстан Республикасы
Асылжан Сарыбайұлы        Премьер-Министрінің Кеңсесі
Басшысының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Жәмішева                - Қазақстан Республикасы Экономика
Сәуле Аманжолқызы         және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Мемлекеттік жоспарлау
әдіснамасы департаменті бюджеттік
үдеріс әдіснамасы басқармасының
бастығы, хатшы
Зейнелғабдин            - Республикалық бюджеттің
Алтай Болтайханұлы        атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің мүшесі
(келісім бойынша)
Нүсіпова                - Қазақстан Республикасының
Әсем Бекқызы              Денсаулық сақтау вице-министрі
Шәженова                - Қазақстан Республикасы Экономика
Дина Мэлсқызы             және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің жауапты хатшысы
Асқарова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айгүл Ермағамбетқызы      министрілігі Қазынашылық комитеті
төрайымының орынбасары
Әбілбекова              - Қазақстан Республикасы
Айгүл Әбілқадырқызы       Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі Өңірлік
саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментінің
директоры
Қалиева                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Анара Нұрдыбайқызы        министрлігі Мемлекеттік бюджеттің
атқарылуын талдау және оның
әдіснамасы департаментінің
директоры
Колышпаева              - Қазақстан Республикасы Экономика
Нина Георгиевна           және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Стратегиялық талдау
және жоспарлау департаментінің
директоры
Құрманғалиева           - Қазақстан Республикасы Экономика
Аида Даденқызы            және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Әлеуметтік саланы
дамыту департаментінің директоры
Нұрғожаева              - Қазақстан Республикасы Білім
Татьяна Александровна     және ғылым министрлігі Қаржы
департаментінің директоры
Оразаев                 - Қазақстан Республикасы Ауыл
Марат Әбілахатұлы         шаруашылығы министрлігі
Қаржылық қамтамасыз ету
департаментінің директоры
Жақсылықов              - Астана қаласы Экономика және
Тимур Мекешұлы            бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
Жамаубаев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Ерұлан Кенжебекұлы        Үйлестіру департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Қалыбеков               - Қазақстан Республикасы Экономика
Бекжан Жантұраұлы         және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Инвестициялық саясат
және жоспарлау департаменті
директорының орынбасары
Қаппасов                - Қазақстан Республикасы Экономика
Сабыржан Мәжитұлы         және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Заң басқармасы бастығының міндетін
атқарушы
Жақсылықова             - Қазақстан Республикасы Әділет
Әсемгүл Сабырханқызы      министрлігі Заңнама департаментінің
бөлім бастығы
Аманбаев                - Қазақстан Республикасы
Жолдымұрат Ермұқанұлы     Премьер-Министрі орынбасарының
кеңесшісі
Макарова                - Қазақстан Республикасы Экономика
Ирина Германовна          және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Мемлекеттік жоспарлау әдіснамасы
департаментінің директоры
Әжіғалиева              - Атырау облысы Экономика және
Айгүл Теміртасқызы        бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
Щеглова                 - Қостанай облысы Экономика және
Мария Александровна       бюджеттік жоспарлау департаментінің
директоры
Хамитова                - Қазақстан Республикасының
Эльмира Рамильевна        Премьер-Министрі Кеңсесінің
Әлеуметтік-экономикалық бөлімі
білім, ғылым және мәдениет
секторының меңгерушісі
Ысқақова                - Қызылорда облысы Экономика
Райхан Хұсайынқызы        және бюджеттік жоспарлау департаменті
директорының орынбасары
Лебедева                - Шығыс Қазақстан облысы Қаржы
Асия Наильевна            департаменті директорының
орынбасары
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.12.05.  N 365-ө  Өкімімен.

2. Рабочей группе до 1 января 2008 года внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по совершенствованию бюджетного законодательства.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 қаңтарға дейін бюджет занңамасын жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр