О подготовке и проведении официального визита Министра иностранных дел Российской Федерации Лаврова С.В. в Республику Казахстан 29-30 октября 2007 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 октября 2007 года N 319-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией, обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Министра иностранных дел Российской Федерации Лаврова Сергей Викторовича в Республику Казахстан 29-30 октября 2007 года в город Астану (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить выполнение протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита согласно приложению.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Российской Федерации в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Министра иностранных дел Российской Федерации Лаврова Сергей Викторовича над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
4. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организацию концертной программы во время официального приема от имени Министра иностранных дел Республики Казахстан Тажина Марата Муханбетказиевича в честь Министра иностранных дел Российской Федерации Лаврова Сергея Викторовича.
5. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Российской Федерации, оформление аэропорта и улиц города Астаны, сопровождение в местах посещения делегации Российской Федерации, а также организацию культурной программы.
6. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии возложения венка.
7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 октября 2007 года N 319-р
Организационные меры
по обслуживанию членов официальной
делегации Российской федерации

2007 жылғы 29-30 қазанда Ресей Федерациясының Сыртқы істер министрі С.В.Лавровтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 29 қазандағы N 319-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту, 2007 жылғы 29-30 қазанда Астана қаласына Ресей Федерациясының Сыртқы істер министрі Сергей Викторович Лавровтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі қосымшаға сәйкес сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын орындауды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Ресей Федерациясының ресми делегациясы мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Ресей Федерациясының Сыртқы істер министрі Сергей Викторович Лавровтың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Марат Мұханбетқазыұлы Тәжиннің атынан Ресей Федерациясының Сыртқы істер министрі Сергей Викторович Лавровтың құрметіне ресми қабылдау уақытында концерттік бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
5. Астана қаласының әкімдігі Ресей Федерациясының делегациясын қарсы алу және шығарып салу іс-шараларының орындалуын, Астана қаласының әуежайы мен көшелерін безендіруді, Ресей Федерациясы делегациясының болатын орындарында бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарламаны ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келісім бойынша) гүлдесте қою рәсіміне қатыссын.
7. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 29 қазандағы
N 319-ө өкіміне
қосымша
Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары

1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Российской Федерации (1+10), а также оказание содействия в размещении и обеспечении транспортным обслуживанием сопровождающих лиц в гостинице "Интерконтиненталь" города Астаны.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Интерконтиненталь" города Астаны.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Российской Федерации.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Российской Федерации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация официального приема от имени Министра иностранных дел Республики Казахстан Тажина М.М. в честь Министра иностранных дел Российской Федерации Лаврова С.В.

1. Ресей Федерациясы ресми делегациясының мүшелерін (1+10) Астана қаласының»"Интерконтиненталь" қонақ үйінде орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету, сондай-ақ бірге жүретін адамдарды орналастыруға және көліктік қызмет көрсетуге жәрдем көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласының»"Интерконтиненталь" қонақүйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Ресей Федерациясы делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Ресей Федерациясының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында күтіп алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарда гүлмен безендіру.
7. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі М.М.Тәжиннің атынан Ресей Федерациясының Сыртқы істер министрі С.В.Лавровтың құрметіне ресми қабылдау ұйымдастыру.