О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросу стабилизации цен на основные виды нефтепродуктов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 ноября 2007 года N 333-р
1. В целях выработки предложений по стабилизации цен на основные виды нефтепродуктов, создать рабочую группу в следующем составе:
Акчулаков                  - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович               ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Маханов                    - начальник отдела организации
Бахыт Абдильдаевич           переработки нефти и оборота
нефтепродуктов Департамента нефтяной
промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Джанысбеков                - ведущий специалист отдела организации
Еркин Далиханович            переработки нефти и оборота
нефтепродуктов Департамента нефтяной
промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан, секретарь
Досмуратова                - начальник управления организации
Нургуль Гинаятуллаевна       таможенного контроля за
энергоресурсами Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Кудайбергенов              - заместитель начальника управления
Нургали Сапаралиевич         администрирования акцизов Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Алимкулов                  - начальник отдела анализа и
Еркегали Амантайулы          регулирования топливно-энергетического
комплекса Комитета по защите
конкуренции Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Мустафина                  - начальник отдела регулирования в
Роза Маратовна               нефтегазопроводном транспорте
Департамента по регулированию и
контролю в сфере трубопроводных и
водоканализационных систем Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий.
2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2007 года внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по мерам по стабилизации цен на основные виды нефтепродуктов.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр

Мұнай өнімдерінің негізгі түрлеріне бағаны тұрақтандыру мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 8 қарашадағы N 333-ө Өкімі
1. Мұнай өнімдерінің негізгі түрлеріне бағаны тұрақтандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ақшолақов                     - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы                   және минералдық ресурстар
вице-министрі, жетекші
Маханов                       - Қазақстан Республикасы Энергетика
Бақыт Әбділдаұлы                және минералдық ресурстар
министрлігінің Мұнай өнеркәсібі
департаменті мұнайды қайта өңдеуді
ұйымдастыру және мұнай өнімдерінің
айналымы бөлімінің бастығы,
жетекшінің орынбасары
Жанысбеков                    - Қазақстан Республикасы Энергетика
Еркін Дәліханұлы                және минералдық ресурстар
министрлігінің Мұнай өнеркәсібі
департаменті мұнайды қайта өңдеуді
ұйымдастыру және мұнай өнімдерінің
айналымы бөлімінің жетекші маманы,
хатшы
Досмұратова                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұргүл Гинаятуллақызы           министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті энергия ресурстарына
кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Құдайбергенов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрғали Сапарәліұлы             министрлігінің Салық комитеті
акциздерді әкімшілендіру басқармасы
бастығының орынбасары
Әлімқұлов                     - Қазақстан Республикасы Индустрия
Еркеғали Амантайұлы             және сауда министрлігі
Бәсекелестікті қорғау комитетінің
талдау және отын-энергетикалық
кешенін реттеу бөлімінің бастығы
Мұстафина                     - Қазақстан Республикасы Табиғи
Роза Маратқызы                  монополияларды реттеу агенттігінің
Құбыржолдар мен су кәрізі жүйелері
саласындағы реттеу және бақылау
департаменті мұнай-газ құбыры
көлігіндегі реттеу бөлімінің
бастығы.
2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде мұнай өнімдерінің негізгі түрлеріне бағаны тұрақтандыру жөніндегі шаралар бойынша ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі С.М. Мыңбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр