О создании рабочей группы по ведению переговоров с крупными транснациональными компаниями по вопросам их привлечения в несырьевые отрасли экономики Казахстана и для реализации прорывных проектов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2007 года N 350-р
В целях ведения переговоров с транснациональными компаниями (далее - ТНК) по вопросам их привлечения в несырьевые отрасли экономики Казахстана:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Бишимбаев                  - вице-министр индустрии и торговли
Куандык Валиханович          Республики Казахстан, руководитель
Нурашев                    - председатель Комитета по инвестициям
Тимур Бекбулатович           Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Арынов                     - исполняющий обязанности начальника
Аскар Арынович               управления регулирования инвестиционной
деятельности Комитета по инвестициям
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Бокишева                   - заместитель председателя Комитета
Рыскуль Марипбековна         индустрии туризма Министерства туризма
и спорта Республики Казахстан
Кудайберген                - заместитель председателя Комитета по
Алмас Шайыкбекулы            инвестициям Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Нарегеев                   - заместитель председателя Комитета
Бекболат Койжанович          путей сообщения Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Ташенев                    - заместитель председателя Комитета
Бахытбек Хакимович           государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Оспанов                    - директор Департамента аграрного и
Берик Серикович              стратегического развития Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Калибеков                  - заместитель директора Департамента
Бекжан Жантураевич           инвестиционной политики и планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Тулеушин                   - начальник управления инновационной
Каныш Аманбаевич             политики Департамента индустриально-
инновационной политики Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Бегежанов                  - начальник отдела международных
Эрлан Бахытович              экономических и финансовых организации
Департамента международных организаций
и многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Салимбаев                  - начальник управления анализа и
Данияр Жакович               программ Департамента транспортной
политики и международного
сотрудничества Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Манатаев                   - управляющий директор акционерного
Ерлан Ергалиевич             общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына" (по согласованию)
Салимбаева                 - директор Департамента по инвестициям
Калия Рифатовна              акционерного общества "Фонд
устойчивого развития "Қазына"
(по согласованию)
Казганбаев                 - директор Департамента координации
Эльдар Шамилевич             проектов акционерного общества
"Национальный холдинг "КазАгро"
(по согласованию)

Қазақстан экономикасының шикізаттық емес салаларына ірі трансұлттық компанияларды тарту мәселелері бойынша олармен келіссөздер жүргізу жөнінде және серпінді жобаларды іске асыру үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 21 қарашадағы N 350-ө Өкімі
Трансұлттық компаниялармен (бұдан әрі - ТҰК) оларды Қазақстан экономикасының шикізаттық емес салаларына тарту мәселелері бойынша келіссөздер жүргізу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Бишімбаев               - Қазақстан Республикасының
Қуандық Уәлиханұлы        Индустрия және сауда вице-министрі,
жетекші
Нұрашев                 - Қазақстан Республикасы
Тимур Бекболатұлы         Индустрия және сауда министрлігі
Инвестиция комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Арынов                  - Қазақстан Республикасы Индустрия
Асқар Арынұлы             және сауда министрлігінің
Инвестиция комитетінің
инвестициялық қызметті реттеу
басқармасы бастығының
міндетін атқарушы, хатшы
Бөкішева                - Қазақстан Республикасы Туризм
Рыскүл Мәріпбекқызы       және спорт министрлігінің Туризм
индустриясы комитеті төрағасының
орынбасары
Құдайберген             - Қазақстан Республикасы Индустрия
Алмас Шайықбекұлы         және сауда министрлігінің
Инвестиция комитеті төрағасының
орынбасары
Нәрігеев                - Қазақстан Республикасы Көлік
Бекболат Қойжанұлы        және коммуникация министрлігінің
Қатынас жолдары комитеті
төрағасының орынбасары
Ташенев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бақытбек Хакімұлы         министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті
төрағасының орынбасары
Оспанов                 - Қазақстан Республикасы Ауыл
Берік Серікұлы            шаруашылығы министрлігі
Аграрлық және стратегиялық даму
департаментінің директоры
Қалыбеков               - Қазақстан Республикасы Экономика
Бекжан Жантөреұлы         және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Инвестициялық
саясат және жоспарлау департаменті
директорының орынбасары
Төлеушин                - Қазақстан Республикасы Индустрия
Қаныш Аманбайұлы          және сауда министрлігінің
Индустриялық-инновациялық саясат
департаменті инновациялық саясат
басқармасының бастығы
Бегежанов               - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Эрлан Бақытұлы            істер министрлігінің Халықаралық
ұйымдар және көп жақты
ынтымақтастық департаменті
халықаралық экономикалық және
қаржылық ұйымдар бөлімінің бастығы
Сәлімбаев               - Қазақстан Республикасы Көлік
Данияр Жақұлы             және коммуникация министрлігінің
Көлік саясаты және халықаралық
ынтымақтастық департаменті талдау
және бағдарламалар басқармасының
бастығы
Манатаев                - "Қазына" орнықты даму қоры"
Ерлан Ерғалиұлы           акционерлік қоғамының басқарушы
директоры (келісім бойынша)
Сәлімбаева              - "Қазына" орнықты даму қоры"
Қалия Рифатқызы           акционерлік қоғамы Инвестициялар
жөніндегі департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Қазғанбаев              - "ҚазАгро" ұлттық холдингі"
Элдар Шәмілұлы            акционерлік қоғамы Жобаларды
үйлестіру департаментінің директоры
(келісім бойынша)

2. Рабочей группе в 2007-2008 годах провести переговоры с ТНК, по вопросам их привлечения в несырьевые отрасли экономики Казахстана и для реализации прорывных проектов.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Кaзaxстан

2. Жұмыс тобы 2007-2008 жылдары ТҰК-пен Қазақстан экономикасының шикізаттық емес салаларына оларды тарту мәселелері бойынша және серпінді жобаларды іске асыру үшін келіссөздер жүргізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі