О создании рабочей группы по выработке предложений по решению проблемных вопросов реформирования сельского здравоохранения
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 декабря 2007 года N 362-р
В целях выработки предложений по решению проблемных вопросов реформирования сельского здравоохранения:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Омаров                     - вице-министр здравоохранения
Кадыр Токтамысович           Республики Казахстан, руководитель
Исмаилов                   - директор Департамента лечебно-
Жумагали Казыбаевич          профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кулкаева                   - главный специалист отдела первичной
Гульнара Утепергеновна       медико-санитарной помощи Департамента
лечебно-профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь
Туткушев                   - депутат Сената Парламента Республики
Бексултан Серикпаевич        Казахстан (по согласованию)
Доскалиев                  - депутат Мажилиса Парламента Республики
Жаксылык Акмурзаевич         Казахстан (по согласованию)
Машкеев                    - председатель Комитета фармации
Батырбек Аукенович           Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Трошихин                   - заместитель председателя Комитета по
Михаил Васильевич            делам сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Нерсесов                   - директор Департамента стратегического
Александр Витальевич         развития и международного
сотрудничества Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Раева                      - директор Департамента экономики и
Бахытжан Темирбаевна         финансов Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Хамзина                    - директор Департамента образования,
Нургуль Калиевна             науки и кадровых ресурсов Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Байжуманов                 - начальник Управления государственного
Мухтар Казыбекович           заказа и послевузовского образования
Департамента высшего и послевузовского
образования Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Калжанов                   - начальник управления здравоохранения и
Бауыржан Ахметалиевич        социальной защиты населения
Департамента развития социальной сферы
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Абдикаримова               - начальник отдела внебюджетной и
Динара Абдрахмановна         бюджетной деятельности Департамента
экономики и финансов Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Назирова                   - начальник отдела первичной медико-
Нурхан Ибрайхановна          санитарной помощи Департамента
лечебно-профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Адильханов                 - главный специалист Департамента
Акежан Атабекович            законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Аксакалов                  - заместитель акима Жамбылской области
Кумар Ергебаевич
Дуйсенова                  - заместитель акима Южно-Казахстанской
Тамара Касымовна             области
Жумабекова                 - заместитель акима Павлодарской области
Рысты Маговьяновна
Айдарханов                 - директор Департамента здравоохранения
Арман Тергеуович             Мангистауской области
Воронцова                  - начальник Департамента здравоохранения
Наталья Геннадьевна          Северо-Казахстанской области
Ажгулова                   - заместитель директора Департамента
Кашура Мухтаровна            здравоохранения Западно-Казахстанской
области
Байжунусов                 - заместитель начальника Управления
Эрик Абенович                здравоохранения Алматинской области
Вощенкова                  - заместитель директора Департамента
Тамара Анатольевна           здравоохранения Карагандинской области

Ауылдық денсаулық сақтауды реформалаудың проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 3 желтоқсандағы N 362-ө Өкімі
Ауылдық денсаулық сақтауды реформалаудың проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Омаров                     - Қазақстан Республикасының
Қадыр Тоқтамысұлы            Денсаулық сақтау вице-министрі,
жетекші
Ысмайылов                  - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Жұмағали Қазыбайұлы          министрлігі Емдеу-алдын алу жұмыстары
департаментінің директоры, жетекшінің
орынбасары
Құлқаева                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Гүлнәр Өтепбергенқызы        министрлігінің Емдеу-алдын алу
жұмыстары департаменті бастапқы
медициналық-санитарлық көмек бөлімінің
бас маманы, хатшы
Тұтқышев                   - Қазақстан Республикасының Парламенті
Бексұлтан Серікбайұлы        Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Досқалиев                  - Қазақстан Республикасының Парламенті
Жақсылық Ақмырзаұлы          Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Мәшкеев                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Батырбек Әукенұлы            министрлігі Фармация комитетінің
төрағасы
Трошихин                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Михаил Васильевич            шаруашылығы министрлігінің Ауылдық
аумақтар істері комитеті төрағасының
орынбасары
Нерсесов                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Александр Витальевич         министрлігі Стратегиялық даму және
халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Раева                      - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Бақытжан Темірбайқызы        министрлігі Экономика және қаржы
департаментінің директоры
Хамзина                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Нұргүл Қалиқызы              министрлігі Білім, ғылым және кадр
ресурстары департаментінің директоры
Байжұманов                 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Мұхтар Қазыбекұлы            министрлігінің Жоғары және жоғары оқу
орнынан кейінгі білім департаменті
мемлекеттік тапсырыс және жоғары оқу
орнынан кейінгі білім басқармасының
бастығы
Қалжанов                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бауыржан Ахметәлиұлы         бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Әлеуметтік саланы дамыту департаменті
халықтың денсаулығын сақтау және
әлеуметтік қорғау басқармасының бастығы
Әбдікәрімова               - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Динара Әбдірахманқызы        министрлігінің Экономика және қаржы
департаменті бюджеттен тыс және
бюджеттік қызмет бөлімінің бастығы
Нәзірова                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Нұрхан Ыбырайханқызы         министрлігінің Емдеу-алдын алу
жұмыстары департаменті бастапқы
медициналық-санитарлық көмек бөлімінің
бастығы
Әділханов                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Әкежан Атабекұлы             министрлігі Заңнама департаментінің
бас маманы
Ақсақалов                  - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Құмар Ергебайұлы
Дүйсенова                  - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Тамара Қасымқызы             орынбасары
Жұмабекова                 - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Рысты Мағауияқызы
Айдарханов                 - Маңғыстау облысы Денсаулық сақтау
Арман Тергеуұлы              департаментінің директоры
Воронцова                  - Солтүстік Қазақстан облысы Денсаулық
Наталья Геннадьевна          сақтау департаментінің бастығы
Әжігұлова                  - Батыс Қазақстан облысының Денсаулық
Кашура Мұхтарқызы            сақтау департаменті директорының
орынбасары
Байжүнісов                 - Алматы облысының денсаулық сақтау
Ерік Әбенұлы                 басқармасы бастығының орынбасары
Вощенкова                  - Қарағанды облысының Денсаулық сақтау
Тамара Анатольевна           департаменті директорының орынбасары

2. Рабочей группе в срок до 1 февраля 2008 года выработать и представить на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по реформированию сельского здравоохранения.
Премьер-Министр

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде ауылдық денсаулық сақтауды реформалау жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр