О создании рабочей группы для выработки предложений по проведению сравнительного анализа вариантов воднотранспортного соединения Каспийского моря и Азово-Черноморского бассейна
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2007 года N 363-р
1. В целях выработки предложений по проведению сравнительного анализа вариантов воднотранспортного соединения Каспийского моря и Азово-Черноморского бассейна создать рабочую группу в следующем составе:
Касымбек                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович             Республики Казахстан, руководитель
Уандыков                   - директор Департамента водного
Берик Кусманович             транспорта Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Тлепов                     - начальник управления внутренних водных
Касым Нагашыбаевич           путей и судоходства Департамента
водного транспорта Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, секретарь
Могильный                  - заместитель председателя Комитета
Валерий Валентинович         науки Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Таутеев                    - директор Департамента регулирования
Ауесбек Зпашевич             разрешительных и стимулирующих
механизмов Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Сарсенбаева                - начальник управления регулирования
Гульшакира Байгунусовна      использования и охраны водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Шалбаев                    - начальник управления сотрудничества с
Айдар Есламбекович           Россией Департамента по делам СНГ
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Сулейменов                 - начальник отдела международно-правовых
Дастан Нурланович            проблем управления государственной
границы и международно-правовых
проблем Международно-правового
департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Шагиров                    - начальник отдела по контролю
Айтжан Багитович             нефтедобывающей промышленности,
геологии и за морскими нефтяными
операциями управления по
государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и
промышленной безопасности Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Кисиков                    - главный специалист отдела по контролю
Мухамет Калешович            нефтедобывающей промышленности,
геологии и за морскими нефтяными
операциями управления по
государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и
промышленной безопасности Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Милибаева                  - главный специалист отдела санитарно-
Рабига Тулеуовна             эпидемиологического контроля
управления санитарно-
эпидемиологического контроля и
санитарно-эпидемиологического
нормирования Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Кулбатыров                 - главный специалист отдела мониторинга
Ерболат Куандыкович          проектов транспортировки нефти и
регулирования оборота нефти
Департамента нефтяной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Жумагалиев                 - заместитель директора Департамента
Амантай Тулегенович          государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Атырауской
области
Нургужин                   - заместитель председателя правления
Марат Рахмалиевич            акционерного общества "Национальный
научно-технологический холдинг
"Самғау", доктор технических наук,
профессор (по согласованию)
Плеханов                   - вице-президент акционерного общества
Петр Андреевич               "Центр наук о земле, металлургии и
обогащения", кандидат географических
наук (по согласованию)
Сатпаев                    - директор Института гидрогеологии и
Алишер Галымтаевич           гидрофизики акционерного общества
"Центр наук о земле, металлурги и
обогащения", кандидат геолого-
минералогических наук (по
согласованию)
Нысангалиев                - заместитель генерального директора
Амангали Нысангалиевич       акционерного общества "Казахский
институт нефти и газа", доктор
технических наук, профессор (по
согласованию)
Недюжин                    - главный гидрогеолог товарищества с
Виктор Васильевич            ограниченной ответственностью "Акпан"
(по согласованию)
Даумов                     - президент открытого акционерного
Бейсен Гайнушович            общества "Жайыкгидрогеология" (по
согласованию)
Петренко                   - директор Республиканского
Галина Павловна              государственного казенного Восточно-
Казахстанского предприятия водных
путей

Каспий теңізі мен Азов-Қара теңіз бассейні су көлігі құрамасының нұсқаларына салыстырмалы талдау жургізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 4 желтоқсандағы N 363-ө Өкімі
1. Каспий теңізі мен Азов-Қара теңіз бассейні су көлігі құрамасының нұсқаларына салыстырмалы талдау жүргізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қасымбек               - Қазақстан Республикасының Көлік
Жеңіс Махмұдұлы          және коммуникация вице-министрі, жетекші
Уандықов               - Қазақстан Республикасы Көлік
Берік Құсманұлы          және коммуникация министрлігі Су көлігі
департаментінің директоры, жетекшінің
орынбасары
Тілепов                - Қазақстан Республикасы Көлік
Қасым Нағашыбайұлы       және коммуникация министрлігінің Су
көлігі департаменті ішкі су жолдары және
кеме қатынасы басқармасының бастығы, хатшы
Могильный              - Қазақстан Республикасы Білім және
Валерий Валентинович     ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
төрағасының орынбасары
Тәутеев                - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Әуесбек Зыпашұлы         ортаны қорғау министрлігі Рұқсат беру және
ынталандыру тетіктерін реттеу
департаментінің директоры
Сәрсенбаева            - Қазақстан Республикасы Ауыл
Гулшәкира Байқонысқызы   шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары
комитеті су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау басқармасының бастығы
Шалбаев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Айдар Есламбекұлы        министрлігінің ТМД істері департаменті
Ресеймен ынтымақтастық басқармасының
бастығы
Сулейменов             - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Дастан Нұрланұлы         министрлігі Халықаралық-құқықтық
департаментінің мемлекеттік шекара және
халықаралық-құқықтық проблемалар
басқармасы халықаралық-құқықтық
проблемалар бөлімінің бастығы
Шағыров                - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Айтжан Бағытұлы          министрлігінің төтенше жағдайларды және
өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік
бақылау басқармасы мұнай өңдеу өнеркәсібін,
геологияны және теңіздердегі мұнай
операцияларын бақылау бөлімінің бастығы
Кисиков                - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Мұхамет Қалешұлы         министрлігінің төтенше жағдайларды және
өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік
бақылау басқармасы мұнай өңдеу өнеркәсібін,
геологияны және теңіздердегі мұнай
операцияларын бақылау бөлімінің бас маманы
Милыбаева              - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Рабиға Төлеуқызы         министрлігі Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
санитарлық-эпидемиологиялық бақылау және
санитарлық-эпидемиологиялық нормалау
басқармасы санитарлық-эпидемиологиялық
бақылау бөлімінің бас маманы
Құлбатыров             - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Ерболат Қуандықұлы       минералдық ресурстар министрлігінің Мұнай
өнеркәсібі департаменті мұнай тасымалдау
жобаларының мониторингі және мұнай
айналымын реттеу бөлімінің бас маманы
Жұмағалиев             - Атырау облысының Мемлекеттік
Амантай Төлегенұлы       санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
департаменті директорының орынбасары
Нұрғожин               - "Самғау" ұлттық ғылыми-технологиялық
Марат Рахмалиұлы          холдингі" акционерлік қоғамы басқарма
төрағасының орынбасары, техника
ғылымдарының докторы, профессор (келісім
бойынша)
Плеханов               -  "Жер туралы ғылымдар, металлургия
Петр Андреевич            және кен байыту орталығы" акционерлік
қоғамының вице-президенті, география
ғылымдарының кандидаты (келісім бойынша)
Сәтпаев                -  "Жер туралы ғылымдар, металлургия және
Әлішер Ғалымтайұлы        кен байыту орталығы" акционерлік
Қоғамының Гидрогеология және гидрофизика
институтының директоры, геология-
минералогия ғылымдарының кандидаты
(келісім бойынша)
Нысанғалиев            -  "Қазақ мұнай және газ институты"
Аманғали Нысанғалиұлы     акционерлік қоғамы бас директорының
орынбасары, техника ғылымдарының докторы,
профессор (келісім бойынша)
Недюжин                -  "Ақпан" жауапкершілігі шектеулі
Виктор Васильевич         серіктестігінің бас гидрогеологы (келісім
бойынша)
Дауымов                -  "Жайықгидрогеология" ашық акционерлік
Бейсен Ғайнышұлы          қоғамының президенті (келісім бойынша)
Петренко               - Шығыс Қазақстан республикалық
Галина Павловна          мемлекеттік қазыналық су жолдары
кәсіпорнының директоры

2. Рабочей группе до 1 марта 2008 года выработать и внести предложения в Правительство Республики Казахстан по проведению сравнительного анализа вариантов воднотранспортного соединения Каспийского моря и Азово-Черноморского бассейна.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 наурызға дейін Каспий теңізі мен Азов-Қара теңіз бассейні су көлігі құрамасының нұсқаларына салыстырмалы талдау жүргізу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі