О создании рабочей группы по выработке предложений по погашению сумм задолженности по обязательным пенсионным взносам бывших работников, местонахождение которых не установлено
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года N 372-p
В целях выработки предложений по погашению сумм задолженности по обязательным пенсионным взносам бывших работников, местонахождение которых не установлено:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Курманов                   - вице-министр труда и социальной защиты
Алмас Мухаметкаримович       населения Республики Казахстан,
руководитель
Тохсеитова                 - директор Департамента пенсионного и
Гульнар Муслимовна           социального обеспечения Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Оспанова                   - начальник отдела накопительной
Алия Сатайбековна            пенсионной системы Департамента
пенсионного и социального обеспечения
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан,
секретарь
Хаджиева                   - заместитель директора Департамента
Мария Жамаловна              надзора за субъектами рынка ценных
бумаг и накопительных пенсионных
фондов Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организации
(по согласованию)
Куанышбаев                 - заместитель директора Департамента
Ермек Мекебайулы             международного права и защиты
имущественных прав государства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Калжанов                   - начальник Управления здравоохранения
Бауыржан Ахметалиевич        и социальной защиты населения
Департамента развития социальной сферы
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Миятов                     - исполняющий обязанности начальника
Кайрат Исатаевич             Управления налогового администрирования
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Ибраимова                  - главный специалист-экономист
Батеш Кудусовна              экономического управления Департамента
координации Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Джаканова                  - старший прокурор отдела по надзору за
Шайзада Токбаевна            законностью в социальной сфере
Департамента по надзору за законностью
в деятельности государственных органов
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 1 марта 2008 года выработать и представить в Правительство Республики Казахстан предложения по решению вопроса погашения сумм задолженности по обязательным пенсионным взносам бывших работников, местонахождение которых не выявлено.

Орналасқан жері анықталмаған бұрынғы қызметкерлердің міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешек сомаларын өтеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 372-ө Өкімі
Орналасқан жері анықталмаған бұрынғы қызметкердің міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешек сомаларын өтеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құрманов              - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Алмас Мұхаметкәрімұлы   халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, жетекші
Тоқсейітова           - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Гүлнәр Мүслімқызы       халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің Зейнетақы және
әлеуметтік қамсыздандыру
департаментінің директоры,
жетекшінің орынбасары
Оспанова              - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Әлия Сатайбекқызы       халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің Зейнетақымен және
әлеуметтік қамсыздандыру департаменті
жинақтаушы зейнетақы жүйесі бөлімінің
бастығы, хатшы
Хаджиева              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мария Жамалқызы         нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау агенттігінің Бағалы
қағаздар нарығы субъектілерін және
жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау
департаменті директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Қуанышбаев            - Қазақстан Республикасы Әділет
Ермек Мекебайұлы        министрлігінің Халықаралық құқық
және мемлекеттің мүліктік құқықтарын
қорғау департаменті директорының
орынбасары
Қалжанов              - Қазақстан Республикасы Экономика
Бауыржан Ахметәліұлы    және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Әлеуметтік саланы
дамыту департаменті денсаулық
сақтау және халықты әлеуметтік қорғау
басқармасының бастығы
Миятов                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қайрат Исатайұлы        министрлігі Салық комитетінің
Салықтық әкімшілік ету басқармасы
бастығының міндетін атқарушы
Ибрайымова            - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Бәтеш Құдысқызы         Банкінің Үйлестіру департаменті
экономикалық басқармасының бас
маманы-экономист (келісім бойынша)
Жақанова              - Қазақстан Республикасы Бас
Шайзада Тоқбайқызы      прокуратурасының Мемлекеттік
органдардың қызметіндегі заңдылықты
қадағалау жөніндегі департаменті
әлеуметтік саладағы заңдылықты
қадағалау бөлімінің аға прокуроры
(келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде орналасқан жері анықталмаған бұрынғы қызметкерлердің міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешек сомаларын өтеу мәселесін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Премьер-Министр

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр