О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 247-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 2008 года N 8-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 247-р "Об утверждении Плана мероприятий по реализации проектов строительства этнокультурного центра и мавзолея аль-Фараби, реставрации мавзолея Султана Бейбарса в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика) и мечети Султана Бейбарса в Каире (Арабская Республика Египет) и сооружения монументальных памятников Султану Бейбарсу и аль-Фараби в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика)" следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации проектов строительства этнокультурного центра и мавзолея аль-Фараби, реставрации мавзолея Султана Бейбарса в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика) и мечети Султана Бейбарса в Каире (Арабская Республика Египет) и сооружения монументальных памятников Султану Бейбарсу и аль-Фараби в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика), утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4 "Сроки исполнения" строки, порядковый номер 5 слова "ноябрь 2007 года" заменить словами "март 2008 года";
в строке порядковый номер 8:
в графе 2 "Наименование мероприятия" слова "(условно 2008 год)" исключить;
в графе 4 "Сроки исполнения" слова "III квартал 2007 года" заменить словами "IV квартал 2008 года".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 247-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы N 8-ө Өкімі
"Дамаск қаласында (Сирия Араб Республикасы) этномәдени орталығы мен әл-Фараби кесенесін салу, Сұлтан Бейбарыстың кесенесі мен Каир қаласындағы (Египет Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыстың мешітін қалпына келтіру және Дамаск қаласында (Сирия Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыс пен әл-Фарабиге монумент ескерткіштерін орнату жобаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 247-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Дамаск қаласында (Сирия Араб Республикасы) этномәдени орталығы мен әл-Фараби кесенесін салу, Сұлтан Бейбарыстың кесенесі мен Каир қаласындағы (Египет Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыстың мешітін қалпына келтіру және Дамаск қаласында (Сирия Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыс пен әл-Фарабиге монумент ескерткіштерін орнату жобаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"Орындалу мерзімі" деген 4-бағандағы реттік нөмірі 5-жолда "2007 жылғы қараша" деген сөздер "2008 жылғы наурыз" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолда:
"іс-шаралардың атауы" деген 2-бағандағы "(шамамен 2008 жыл)" деген сөздер алынып тасталсын;
"Орындалу мерзімі" деген 4-бағандағы "2007 жылғы ІІІ тоқсан" деген сөздер "2008 жылғы IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр