О создании рабочей группы по выработке предложений по оценке прогнозов изменения уровней регулируемых государственными органами тарифов (цен, ставок сборов)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 20-р
В целях выработки предложений по оценке прогнозов изменения уровней регулируемых тарифов (цен, ставок сборов) на услуги (товары, работы) субъектов естественных монополий, субъектов рынка, занимающих доминирующее положение и субъектов рынка, реализующих товары (работы, услуги), включенные в Номенклатуру товаров (работ, услуг), цены на которые регулируются государством, в рамках возможностей бюджетного финансирования социальной защиты населения и расходов бюджетных организаций в 2008 году:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Сагинтаев                  - Руководитель Канцелярии
Бакытжан Абдирович           Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Алдабергенов               - Председатель Агентства Республики
Нурлан Шадибекович           Казахстан по регулированию
естественных монополий,
заместитель руководителя
Шкарупа                    - директор Департамента по регулированию
Анатолий Валерьевич          в сфере электро и тепло энергетики
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий, секретарь
Абдыкаликова               - ответственный секретарь Министерства
Гулшара Наушаевна            труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Бектуров                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович              Республики Казахстан
Турганов                   - вице-министр энергетики и минеральных
Дуйсенбай Нурбаевич          ресурсов Республики Казахстан
Оспанов                    - заместитель Председателя Агентства
Мурат Магавьянович           Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Бишигаев                   - заместитель Председателя Агентства
Аскар Дарушевич              Республики Казахстан по информатизации
и связи
Кубаев                     - председатель Комитета гражданской
Мухит Мухатович              авиации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Уразбеков                  - председатель Комитета путей сообщения
Марат Жанабергенович         Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Уандыков                   - директор Департамента водного
Берик Усманович              транспорта Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Ермекова                   - директор Департамента развития
Несипбала Абсагитовна        секторов экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Умурзакова                 - начальник управления макроэкономического
Сауле Кабикеновна            прогнозирования Департамента
экономической политики и планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Абсатарова                 - начальник управления ценового
Маржан Несипбековна          регулирования Комитета по защите
конкуренции Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Куанышбаев                 - директор по управлению
Аскербек Досаевич            электроэнергетическими активами
акционерного общества "Казахстанский
холдинг по управлению государственными
активами "Самрук" (по согласованию)
Сабетов                    - главный эксперт акционерного общества
Махамбет Ануарбекович        "Казахстанский холдинг по управлению
государственными активами "Самрук"
(по согласованию)

Мемлекеттік органдар реттейтін тарифтердің (бағалардың, алым ставкаларының) деңгейі өзгерістерінің болжамдарын бағалау бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 20-ө Өкімі
Табиғи монополия субъектілерінің, үстем жағдайға ие нарық субъектілерінің және Бағаларын 2008 жылы халықты әлеуметтік қорғауды бюджеттік қаржыландыру мүмкіндіктері мен бюджеттік ұйымдардың шығыстары шеңберінде мемлекет реттейтін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) номенклатурасына енгізілген тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізетін нарық субъектілерінің қызметтеріне (тауарларына, жұмыстарына) реттелетін тарифтердің (бағалардың, алым ставкаларының) деңгейі өзгерістерінің болжамдарын бағалау жөніндегі ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сағынтаев              - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Әбдірұлы        Премьер-Министрі Кеңсесінің
Басшысы, жетекші
Алдабергенов           - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдібекұлы        монополияларды реттеу
агенттігінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Шкапура                - Қазақстан Республикасы Табиғи
Анатолий Валерьевич      монополияларды реттеу агенттігі
Электр және жылу энергетикасы
саласындағы реттеу департаментінің
директоры, хатшы
Әбдіқалықова           - Қазақстан Республикасы Еңбек
Гүлшара Наушақызы        және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің жауапты хатшысы
Бектұров               - Қазақстан Республикасының Көлік
Азат Ғаббасұлы           және коммуникация вице-министрі
Тұрғанов               - Қазақстан Республикасының
Дүйсенбай Нұрбайұлы      Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі
Оспанов                - Қазақстан Республикасы Табиғи
Мұрат Мағауияұлы         монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Бишіғаев               - Қазақстан Республикасы
Асқар Даруішұлы          Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі төрағасының орынбасары
Құбаев                 - Қазақстан Республикасы Көлік
Мұхит Мұхатұлы           және коммуникация министрлігі
Азаматтық авиация комитетінің
төрағасы
Оразбеков              - Қазақстан Республикасы Көлік
Марат Жаңабергенұлы      және коммуникация министрлігінің
Қатынас жолдары комитетінің
төрағасы
Уандықов               - Қазақстан Республикасы Көлік
Берік Ұсманұлы           және коммуникация министрлігі
Су көлігі департаментінің
директоры
Ермекова               - Қазақстан Республикасы
Несіпбала Абсағитқызы    Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
Экономика секторларын дамыту
департаментінің директоры
Өмірзақова             - Қазақстан Республикасы
Сәуле Қабыкенқызы        Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігінің
Экономикалық саясат және жоспарлау
департаменті Макроэкономикалық
болжамдау басқармасының бастығы
Абсатарова             - Қазақстан Республикасы
Маржан Несіпбекқызы      Индустрия және сауда министрлігі
Бәсекелестікті қорғау комитеті
бағаны реттеу басқармасының бастығы
Қуанышбаев             - "Самұрық" мемлекеттік
Әскербек Досайұлы        активтерді басқару жөніндегі
қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының
электроэнергетикалық
активтерді басқару жөніндегі
директоры (келісім бойынша)
Сәбетов                - "Самұрық" мемлекеттік
Махамбет Әнуарбекұлы     активтерді басқару жөніндегі
қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамының бас
сарапшысы (келісім бойынша)

2. Рабочей группе в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по оценке допустимого изменения уровней регулируемых государственными органами тарифов в рамках возможностей бюджетного финансирования социальной защиты населения и соответствующих расходов бюджетных организаций в 2008 году.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне 2008 жылы халықты әлеуметтік қорғауды бюджеттік қаржыландыру мүмкіндіктері және бюджеттік ұйымдардың тиісті шығыстары шеңберінде мемлекеттік органдар реттейтін тарифтері деңгейінің рұқсат етілген өзгерістерін бағалау жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр