О создании рабочей группы по вопросам недропользования
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля 2008 года N 46-р
1. Создать рабочую группу по вопросам недропользования (далее рабочая группа) в следующем составе:
Шукеев                 - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич         Республики Казахстан, руководитель
Мынбаев                - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич      ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Дауылбаев              - Заместитель Генерального прокурора
Асхат Кайзуллаевич       Республики Казахстан
(по согласованию), заместитель
руководителя
Баталов                - ответственный секретарь Министерства
Аскар Булатович          энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, секретарь
Искаков                - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич      Республики Казахстан
Мамытбеков             - Заместитель Руководителя Канцелярии
Асылжан Сарыбаевич       Премьер-Министра Республики
Казахстан
Аблезов                - вице-министр индустрии и торговли
Карыбай Тлеубергенович   Республики Казахстан
Раймбеков              - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович       Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Ужкенов                - председатель Комитета геологии и
Булат Султанович         недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Рахметов               - председатель Налогового комитета
Нурлан Кусаинович        Министерства финансов Республики
Казахстан
Кунакаев               - директор Департамента прямых
Саяхат Алпысович         инвестиций в недропользование
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Чиналиев               - заместитель Заведующего Отделом
Газиз Коршабекович       индустриально-инновационного
развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Мейрамов               - заведующий сектором минерально-
Эсенгельды Акимович      сырьевого комплекса Отдела
индустриально-инновационного
развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
2. Рабочим органом рабочей группы определить Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
3. Рабочей группе в трехмесячный срок рассмотреть вопросы соблюдения недропользователями положений ранее заключенных контрактов и представить в Правительство Республики Казахстан рекомендации по устранению выявленных нарушений в сфере недропользования.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
Премьер-Министр

Жер қойнауын пайдалану мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 ақпандағы N 46-ө Өкімі
1. Мынадай құрамда жер қойнауын пайдалану мәселелері жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын:
Шөкеев               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы       Министрінің орынбасары, жетекші
Мыңбаев              - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы    Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, жетекшінің
орынбасары
Дауылбаев            - Қазақстан Республикасы Бас
Асхат Қайзоллаұлы      прокурорының орынбасары (келісім
бойынша), жетекшінің орынбасары
Баталов              - Қазақстан Республикасы Энергетика
Асқар Болатұлы         және минералдық ресурстар
министрлігінің жауапты хатшысы,
хатшы
Ысқақов              - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбділдаұлы      ортаны қорғау министрі
Мамытбеков           - Қазақстан Республикасы Премьер-
Асылжан Сарыбайұлы     Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары
Әблезов              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Қарыбай Тілеубергенұлы және сауда вице-министрі
Райымбеков           - Қазақстан Республикасы Жер
Каналбек Өтжанұлы      ресурстарын басқару агенттігі
төрағасының орынбасары
Өжкенов              - Қазақстан Республикасы Энергетика
Болат Сұлтанұлы        және минералдық ресурстар
министрлігі Геология және жер
қойнауын пайдалану комитетінің
төрағасы
Рахметов             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы      министрлігі Салық комитетінің
төрағасы
Қонақаев             - Қазақстан Республикасы Энергетика
Саяхат Алпысұлы        және минералдық ресурстар
министрлігі Жер қойнауын
пайдаланудағы тікелей инвестициялар
департаментінің директоры
Шынәлиев             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ғазиз Қоршабекұлы      Министрі Кеңсесінің Индустриалдық-
инновациялық даму бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
Мейрамов             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Есенгелді Әкімұлы      Министрі Кеңсесінің Индустриалдық-
инновациялық даму бөлімі
минералдық-шикізат кешені секторының
меңгерушісі
2. Жұмыс тобының жұмыс органы Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі болып белгіленсін.
3. Жұмыс тобы үш ай мерзімде жер қойнауын пайдаланушылардың бұрын жасалған келісім-шарттардың ережелерін сақтау мәселелерін қарасын және жер қойнауын пайдалану саласында анықталған бұзушылықтарды жою жөніндегі ұсынымдарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне берсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Премьер-Министр