О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О конкуренции"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 2008 года N 54-р
1. В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О конкуренции" создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Есенбаев                    - Председатель Агентства Республики
Мажит Толеубекович            Казахстан по защите конкуренции,
заместитель руководителя
Басалаева                   - исполняющая обязанности начальника
Оксана Сергеевна              отдела правового обеспечения и
государственных закупок Комитета по
защите конкуренции Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Бобров                      - депутат Мажилиса Парламента Республики
Владимир Яковлевич            Казахстан, председатель Комитета по
экономическим вопросам и
региональному развитию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Мамытбеков                  - Заместитель Руководителя Канцелярии
Асылжан Сарыбаевич            Премьер-Министра Республики Казахстан
Бикебаев                    - советник Премьер-Министра Республики
Айдын Жолшиевич               Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Ергожин                     - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович               Казахстан
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бахытжанович            Казахстан
Аблезов                     - вице-министр индустрии и торговли
Карибай                       Республики Казахстан
Тлеубергенович
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникации
Азат Габбасович               Республики Казахстан
Турганов                    - вице-министр энергетики и минеральных
Дуйсенбай Нурбаевич           ресурсов Республики Казахстан
Оспанов                     - заместитель Председателя Агентства
Мурат Магавьянович            Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Бишигаев                    - заместитель Председателя Агентства
Аскар Дарушевич               Республики Казахстан по информатизации
и связи
Перуашев                    - Председатель Национальной
Азат Турлыбекович             экономической палаты "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Ахметов                     - член совета директоров объединения
Даулет Далелович              юридических лиц "Казахстанская
Электроэнергетическая Ассоциация"
(по согласованию)

"Бәсеке туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 4 наурыздағы N 54-ө Өкімі
1. "Бәсеке туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы            Министрінің орынбасары, жетекші
Есенбаев                  - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Мәжіт Төлеубекұлы           қорғау агенттігінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Басалаева                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Оксана Сергеевна            сауда министрлігі Бәсекелестікті қорғау
комитетінің құқықтық қамтамасыз ету
және мемлекеттік сатып алу бөлімі
бастығының міндетін атқарушы, хатшы
Бобров                    - Қазақстан Республикасының Парламенті
Владимир Яковлевич          Мәжілісінің депутаты, Қазақстан
Республикасы Парламентінің Мәжілісі
Экономикалық мәселелер және өңірлік
даму комитетінің төрағасы (келісім
бойынша)
Мамытбеков                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Асылжан Сарыбайұлы          Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары
Бикебаев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Айдын Жолшыұлы              Министрінің кеңесшісі
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы            және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Ерғожин                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Еділұлы              вице-министрі
Бекетаев                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы           вице-министрі
Әблезов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Кәрібай Тілеубергенұлы      және сауда вице-министрі
Бектұров                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы              коммуникация вице-министрі
Тұрғанов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Дүйсенбай Нұрбайұлы         және минералдық ресурстар вице-министрі
Оспанов                   - Қазақстан Республикасы Табиғи
Мұрат Мағауияұлы            монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Бишиғаев                  - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Асқар Дәруішұлы             және байланыс агенттігі төрағасының
орынбасары
Перуашев                  - "Атамекен" одағы" ұлттық экономикалық
Азат Тұрлыбекұлы            палатасының төрағасы (келісім бойынша)
Ахметов                   - "Қазақстандық Электр энергетикалық
Дәулет Дәлелұлы             қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі
директорлар кеңесінің мүшесі
(келісім бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 30 мая 2008 года разработать и представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О конкуренции".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                                   К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 30 мамырға дейінгі мерзімде "Бәсеке туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К.Мәсімов