О Саудабаеве Д.С.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2008 года N 66-р
Назначить Саудабаева Даулета Советовича внештатным советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                                    К. Масимов

Д.С. Саудабаев туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 19 наурыздағы N 66-ө Өкімі
Дәулет Советұлы Саудабаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің штаттан тыс кеңесшісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр