О создании межведомственной рабочей группы по разработке специальной программы "Путь в Европу"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 апреля 2008 года N 94-р
В целях реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 февраля 2008 года " Повышение благосостояния граждан Казахстана - главная цель государственной политики " по вопросу разработки специальной программы "Путь в Европу", направленной на развитие всестороннего сотрудничества со странами Европы и европейскими структурами:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Сарыбай                     - заместитель Министра иностранных дел
Кайрат Шораулы                Республики Казахстан, Национальный
координатор по вопросам
взаимодействия с Европейским Союзом,
руководитель
Мамытбеков                  - вице-министр индустрии и торговли
Едил Куламкадырович           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Курмангужин                 - заместитель директора Департамента
Рустем Салимович              Европы Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, секретарь
Алимбеков                   - председатель коллегии по гражданским
Мусабек Тургынбекович         делам Верховного Суда Республики
Казахстан (по согласованию)
Мельдешов                   - секретарь Центральной избирательной
Бахыт Сарсенбаевич            комиссии Республики Казахстан
(по согласованию)
Мерзадинов                  - заместитель Генерального прокурора
Ергали Серикбаевич            Республики Казахстан (по согласованию)
Шаяхметов                   - первый заместитель Председателя
Адиль Шаяхметович             Комитета  национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Орсариев                    - заместитель Председателя Агентства
Арын Амангельдиевич           Республики Казахстан по делам
государственной службы
(по согласованию)
Битимов                     - директор службы "Барлау" Комитета
Омертай Макашевич             национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Асатова                     - ответственный секретарь Министерства
Акмарал Болатаевна            здравоохранения Республики Казахстан
Сембинов                    - заместитель Министра обороны
Булат Каскенович              Республики Казахстан
Акчулаков                   - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович                ресурсов Республики Казахстан
Абденов                     - вице-министр труда и социальной защиты
Серик Сакбалдиевич            населения Республики Казахстан
Бралиев                     - вице-министр охраны окружающей среды
Альжан Хамидулаевич           Республики Казахстан
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан
Исабаев                     - вице-министр культуры и информации
Бейбут Оксикбаевич            Республики Казахстан
Касымбек                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудулы               Республики Казахстан
Куанганов                   - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович           Республики Казахстан
Куставлетов                 - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович               Казахстан
Ускенбаев                   - вице-министр туризма и спорта
Каирбек Айтбаевич             Республики Казахстан
Пирматов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Галымжан Олжаевич             планирования Республики Казахстан
Сабдалин                    - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Аблай Киялович                Республики Казахстан
Шпекбаев                    - вице-министр внутренних дел
Алик Жаткамбаевич             Республики Казахстан
Оспанов                     - директор Департамента стратегии
Берик Серикович               развития агропромышленного комплекса
и аграрной науки Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Кабылдин                    - заместитель председателя правления
Каиргельды Максутович         акционерного общества "Казахстанский
холдинг управления государственными
активами "Самрук" (по согласованию)
Утеулина                    - заместитель председателя правления
Хафиза Мухтаровна             акционерного общества "Фонд
устойчивого развития "Қазына"
(по согласованию)

"Еуропаға жол" арнайы бағдарламасын әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 19 сәуірдегі N 94-ө Өкімі
Еуропа елдерімен және еуропалық құрылымдармен жан-жақты ынтымақтастықты дамытуға бағытталған "Еуропаға жол" арнайы бағдарламасын әзірлеу бойынша Мемлекет басшысының 2008 жылғы 6 ақпандағы " Қазақстан халқының әл-ауқатын арттыру - мемлекеттік саясаттың басты мақсаты"  атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Сарыбай                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Шораұлы             министрінің орынбасары, Еуропа Одағымен
өзара іс-қимыл мәселелері жөніндегі
ұлттық үйлестіруші, жетекші
Мамытбеков               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Еділ Құламқадырұлы         сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Құрманғожин              - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Рүстем Сәлімұлы            министрлігі Еуропа департаменті
директорының орынбасары, хатшы
Әлімбеков                - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Мұсабек Тұрғынбекұлы       Азаматтық істер алқасының төрағасы
(келісім бойынша)
Мелдешов                 - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау
Бақыт Сәрсенбайұлы         комиссиясының хатшысы (келісім бойынша)
Мерзадинов               - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Ерғали Серікбайұлы         орынбасары (келісім бойынша)
Шаяхметов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әділ Шаяхметұлы            қауіпсіздік комитетінің бірінші
орынбасары (келісім бойынша)
Өрсариев                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет
Арын Амангелдіұлы          істері агенттігі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Бітімов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Өміртай Мақашұлы           комитеті "Барлау" қызметінің директоры
(келісім бойынша)
Асатова                  - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Ақмарал Болатайқызы        министрлігінің жауапты хатшысы
Сембинов                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Қаскенұлы            министрінің орынбасары
Ақшолақов                - Қазақстан Республикасының энергетика және
Болат Оралұлы              минералдық ресурстар вице-министрі
Әбденов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Сақбалдыұлы          халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Бірәлиев                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидулаұлы          ортаны қорғау вице-министрі
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы          вице-министрі
Исабаев                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Бейбіт Өксікбайұлы         ақпарат вице-министрі
Қасымбек                 - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы            коммуникация вице-министрі
Қуанғанов                - Қазақстан Республикасының Білім және
Фархад Шаймұратұлы         ғылым вице-министрі
Құсдәулетов              - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы             вице-министрі
Өскенбаев                - Қазақстан Республикасының Туризм және
Қайырбек Айтбайұлы         спорт вице-министрі
Пірматов                 - Қазақстан Республикасының экономика және
Ғалымжан Олжаұлы           бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Сабдалин                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы             жағдайлар вице-министрі
Шпекбаев                 - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Алик Жатқамбайұлы          вице-министрі
Оспанов                  - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Берік Серікұлы             министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешенді
дамыту стратегиясы және аграрлық ғылым
департаментінің директоры
Қабылдин                 - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Қайыргелді Мақсұтұлы       жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамы басқарма төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Өтеулина                 - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Хафиза Мүхтарқызы          қоғамы басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по проекту специальной программы "Путь в Европу".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде "Еуропаға жол" арнайы бағдарламасының жобасы бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов