О создании рабочей группы для выработки предложений по строительству атомной электростанции в городе Актау
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года N 100-р
В целях выработки предложений по строительству атомной электростанции в городе Актау:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Акчулаков                   - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович                ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Рясков                      - заместитель директора Департамента
Евгений Яковлевич             ядерной энергетики и атомной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, секретарь
Сарсембаев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович            Республики Казахстан
Бортник                     - заместитель акима Мангистауской
Михаил Михайлович             области
Бертисбаев                  - директор Департамента развития
Несипкул Бертисбаевич         электроэнергетики и угольной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Касымова                    - заместитель директора Департамента
Индира Базаркановна           привлечения правительственных займов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Такелеков                   - начальник управления Департамента
Карим Каримкулович            ядерной энергетики и атомной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Назарбекова                 - начальник отдела Департамента анализа
Алтын Калыбековна             и методологии исполнения
государственного бюджета Министерства
финансов Республики Казахстан
Амирханов                   - главный эксперт Департамента развития
Жомарт                        отраслей экономики и бюджетного
Амангельдиевич                планирования Республики Казахстан
Яшин                        - вице-президент акционерного общества
Сергей Алексеевич             "Национальная атомная компания
"Казатомпром" (по согласованию)
Пустобаев                   - заместитель генерального директора по
Сергей Николаевич             производству товарищества с
ограниченной ответственностью
"МАЭК-Казатомпром" (по согласованию)
Андропенков                 - генеральный директор акционерного
Сергей Анатольевич            общества "Казахстанско-Российская
компания "Атомные станции"
(по согласованию)
Акопьянц                    - президент акционерного общества
Георгий Саркисович            "Казахстанский научно-
исследовательский и проектно-
изыскательский институт
топливно-энергетических систем
"Энергия" (по согласованию)

Ақтау қаласында атом электр станциясын салу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 100-ө Өкімі
Ақтау қаласында атом электр станциясын салу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                           - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы                   Министрінің орынбасары, жетекші
Ақшолақов                        - Қазақстан Республикасының
Болат Оралұлы                      Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Рясков                           - Қазақстан Республикасы
Евгений Яковлевич                  Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігінің Ядролық
энергетика және атом өнеркәсібі
департаменті директорының
орынбасары, хатшы
Сәрсембаев                       - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Сәкенұлы                  Қоршаған ортаны қорғау
вице-министрі
Бортник                          - Маңғыстау облысы әкімінің
Михаил Михайлович                  орынбасары
Бертісбаев                       - Қазақстан Республикасы
Несіпқұл Бертісбайұлы              Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Электр
энергетикасы мен көмір
өнеркәсібін дамыту
департаментінің директоры
Қасымова                         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Индира Базарқанқызы                министрлігі үкіметтік қарыздарды
тарту департаменті директорының
орынбасары
Тәкелеков                        - Қазақстан Республикасы
Кәрім Кәрімқұлұлы                  Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Ядролық
энергетика және атом өнеркәсібі
департаментінің басқарма бастығы
Назарбекова                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Алтын Қалыбекқызы                  министрлігі Мемлекеттік
бюджеттің атқарылуын талдау және
әдіснама департаментінің бөлім
бастығы
Әмірханов                        - Қазақстан Республикасы Экономика
Жомарт Амангелдіұлы                және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Экономика салаларын
дамыту департаментінің бас
сарапшысы
Яшин                             - "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом
Сергей Алексеевич                  компаниясы" акционерлік
қоғамының вице-президенті
(келісім бойынша)
Пустобаев                        - "МАЭК-Қазатомөнеркәсіп"
Сергей Николаевич                  жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі бас директорының
өндіріс жөніндегі орынбасары
(келісім бойынша)
Андропенков                      - "Атом станциялары"
Сергей Анатольевич                 Қазақстан-Ресей компаниясы"
акционерлік қоғамының бас
директоры (келісім бойынша)
Акопьянц                         - "Энергия" отын-энергетикалық
Георгий Саркисович                 жүйелердің қазақстандық
ғылыми-зерттеу және
жобалау-іздестіру институты"
акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 1 августа 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по строительству атомной электростанции в городе Актау.
Премьер-Министр                              К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде Ақтау қаласында салынатын атом электр станциясының құрылысы жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                     К.Мәсімов