О Плане информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2008 год
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года N 103-р
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2007 года N 319 " Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Общенационального плана основных направлений (мероприятий) по реализации ежегодных 2005-2007 годов посланий Главы государства народу Казахстана и Программы Правительства Республики Казахстан на 2007-2009 годы ":
1. Утвердить прилагаемый План информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2008 год (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам и заинтересованным организациям обеспечить:
1) эффективную информационную работу в соответствии с Планом;
2) представление информации по результатам проведенных мероприятий в Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан один раз в полугодие, не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным полугодием.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан представлять в Правительство Республики Казахстан один раз в полугодие, не позднее"" 15-го числа месяца, следующего за отчетным полугодием, сводную информацию о реализации Плана.
4. Координацию работ по реализации мероприятий, предусмотренных Планом, возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 апреля 2008 года N 103-р
План
информационной работы по презентации инвестиционных
возможностей Республики Казахстан на 2008 год
N
п/п
Мероприятие
Место
проведения*
Срок
проведения
Ответст-
венные за
исполнение
Источники
финансиро-
вания
1
2
3
4
5
6
Мероприятия за пределами Республики Казахстан
1.
Бизнес-форум
"Инвестици-
онные
возможности
Казахстана"
Город
Гаага,
Королевство
Нидерландов
26-29 мая
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государст-
венные
органы, АО
"ФУР
"Қазына"
МИТ
2.
Бизнес-форум
"Инвестици-
онные
возможности
Казахстана"
Город
Токио,
Япония
В течение
года
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государст-
венные
органы, АО
"ФУР
"Қазына"
МИТ
3.
Бизнес-форум
"Инвестици-
онные
возможности
Казахстана"
Город Сеул,
Республика
Корея
Сентябрь
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государст-
венные
органы, АО
"ФУР
"Қазына"
ГУ
"Дирекция
СЭЗ
"Оңтүстік"
МИТ,
ГУ "Дирекция
СЭЗ
"Оңтүстік"
Мероприятия в Республике Казахстан
4.
Бизнес-форум
"Asia
society"
Город Астана
12-14 июня
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государст-
венные
органы, АО
"ФУР
"Қазына"
МИТ, МИД
5.
Бизнес-форум
с участием
казахстан-
ских и
бразильских
деловых
кругов
Город Астана
В течение
года
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государст-
венные
органы,
ТПП, АО
"ФУР
"Қазына"
МИТ
6.
Бизнес-форум
с участием
казахстан-
ских и
малайзийских
деловых
кругов
Город Астана
В течение
года
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государст-
венные
органы, АО
"ФУР
"Қазына"
МИТ
7.
Бизнес-форум
с участием
предпринима-
телей
Республики
Казахстан и
Объединенных
Арабских
Эмиратов
Город Астана
Октябрь
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государст-
венные
органы, АО
"ФУР
"Қазына"
МИТ
Примечания:
* Возможно проведение инвестиционных мероприятий в рамках визитов Главы государства и Правительства за рубеж, во время поездок руководства страны по регионам Казахстана, а также в ходе визитов глав иностранных государств в Казахстан в течение 2008 года. Сроки и место проведения указанных мероприятий являются ориентировочными, могут изменяться в зависимости от договоренностей казахстанской стороны с иностранными организаторами.
Расшифровка аббревиатур:
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
АО "ФУР "Қазына" - акционерное общество "Фонд устойчивого развития
"Қазына"
ГУ  "Дирекция  СЭЗ  "Оңтүстік" - государственное  учреждение
"Дирекция  специальной  экономической  зоны "Оңтүстік"
ТПП - Торгово-промышленная палата Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкіндіктерін таныстыру жөніндегі ақпараттық жұмыстың 2008 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 103-ө Өкімі
"Мемлекет басшысының 2005 - 2007 жылдардағы Қазақстан халқына жыл сайынғы жолдауларын іске асыру жөніндегі негізгі бағыттардың (іс-шаралардың) жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 сәуірдегі N 319 қаулысын орындау үшін:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы инвестициялық мүмкіндіктерінің тұсаукесері жөніндегі ақпараттық жұмыстың 2008 жылға арналған жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттік органдар мен мүдделі ұйымдар:
1) Жоспарға сәйкес тиімді ақпараттық жұмысты;
2) жарты жылда бір рет, есепті жарты жылдықтан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне өткізілген іс-шаралардың нәтижелері жөніндегі ақпаратты ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі жарты жылда бір рет, есепті жарты жылдықтан кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың іске асырылуы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Жоспарда көзделген іс-шараларды іске асыру жөніндегі жұмыстарды үйлестіру Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 21 сәуірдегі
N 103-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының инвестициялық
мүмкіндіктерін таныстыру жөніндегі ақпараттық жұмыстың
2008 жылға арналған жоспары
Р/с
N
Іс-шара
Өткізу
орны*
Өткізу
мерзімі
Орындауға
жауаптылар
Қаржыландыру
көздері
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасынан тыс жерлердегі іс-шаралар
1.
"Қазақстанның
инвестициялық
мүмкіндіктері"
бизнес-форумы
Гаага
қаласы,
Нидерланд
Корольді-
гі
26 - 29
мамыр
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"Қазына ОДҚ" АҚ
ИСМ
2.
"Қазақстанның
инвестициялық
мүмкіндіктері"
бизнес-форумы
Токио
қаласы,
Жапония
Жыл
ішінде
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"Қазына
ОДҚ" АҚ
ИСМ
3.
"Қазақстанның
инвестициялық
мүмкіндіктері"
бизнес-форумы
Сеул
қаласы,
Корей
Республи-
касы
Қыркүйек
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"Қазына
ОДҚ" АҚ,
"Оңтүстік"
АЭА дирек-
циясы" ММ
ИСМ, "Оңтүс-
тік" АЭА"
дирекциясы"
ММ
Қазақстан Республикасындағы іс-шаралар
4.
"Asia society"
бизнес-форумы
Астана
қаласы
12 - 14
шілде
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"Қазына
ОДҚ" АҚ
ИСМ, СІМ
5.
Қазақстандық
және бразилиялық
іскер топтар
қатысатын
бизнес-форум
Астана
қаласы
Жыл
ішінде
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
СӨП, "Қазы-
на ОДҚ" АҚ
ИСМ
6.
Қазақстандық
және малайзиялық
іскер топтар
қатысатын
бизнес-форум
Астана
қаласы
Жыл
ішінде
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"Қазына
ОДҚ" АҚ
ИСМ
7.
Қазақстан
Республикасының
және Біріккен
Араб Әмірлігінің
кәсіпкерлері
қатысатын
бизнес-форум
Астана
қаласы
Қазан
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"Қазына
ОДҚ" АҚ
ИСМ
Ескертпе:
* Инвестициялық іс-шаралар 2008 жылдың ішінде Мемлекет және Үкімет басшыларының шетелге сапары шеңберінде, ел басшылығының Қазақстан өңірлері бойынша сапары кезінде, сондай-ақ шетел мемлекеттері басшыларының Қазақстанға сапары барысында өткізілуі мүмкін. Көрсетілген іс-шараларды өткізу мерзімі мен орны болжамды болып табылады, қазақстандық тараптың шетелдік ұйымдастырушылармен уағдаластығына байланысты өзгертілуі мүмкін.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
"Қазына ОДҚ" АҚ - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы
"Оңтүстік" АЭА дирекциясы" ММ - "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының дирекциясы" мемлекеттік мекемесі
СӨП - Қазақстан Республикасының сауда-өнеркәсіп палатасы