О подготовке и проведении визита Наследного принца эмирата Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов шейха Мухаммеда бен Заида Аль Нахаяна в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 мая 2008 года N 127-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Объединенными Арабскими Эмиратами и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Наследного принца эмирата Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов шейха Мухаммеда бен Заида Аль Нахаяна в Республику Казахстан с 13 по 15 мая 2008 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов по формату "1+10" согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов в аэропортах городов Астаны, Алматы и Акмолинской области в местах проживания и посещения, сопровождение автомашинами дорожной полиции по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Наследного принца эмирата Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов шейха Мухаммеда бен Заида Аль Нахаяна над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны, Алматы и Акмолинской области;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны, Алматы.

Абу Даби әмірлігінің Тақ мұрагері, Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары шейх Мұхаммед бен Заид Әл Нахаянның Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 13 мамырдағы N 127-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Біріккен Араб Әмірліктері арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және Абу Даби әмірлігінің Тақ мұрагері, Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары шейх Мұхаммед бен Заид Әл Нахаянның 2008 жылғы 13 - 15 мамырдағы Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
қосымшаға сәйкес Біріккен Араб Әмірліктері ресми делегациясының мүшелеріне "1+10" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясы мүшелерінің Астана, Алматы қалалары мен Ақмола облысының әуежайларындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша жол полициясының автомашиналарымен бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Абу Даби әмірлігінің Тақ мұрагері, Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас қолбасшысының орынбасары шейх Мұхаммед бен Заид Әл Нахаянның арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана, Алматы қалаларының және Ақмола облысының әуежайларына қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана, Алматы қалаларының және Ақмола облысының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.

5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиматам городов Астаны и Алматы и Акмолинской области обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов в аэропортах городов Астаны и Алматы.
7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 мая 2008 года N 127-р
Организационные меры по обслуживанию
членов официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов эмиратской официальной делегации по формату "1+10" в гостиницах городов Астаны, Алматы и Акмолинской области.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостиницах городов Астаны, Алматы и Акмолинской области.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программки визита, спецпропуски на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов.
5. Организация прохода официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов через VIP залы и организация чайных столов в аэропортах городов Астаны, Алматы и Акмолинской области при встрече и проводах эмиратской официальной делегации.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация официального приема от имени руководства Республики Казахстан в честь Наследного принца эмирата Абу Даби, Заместителя Главнокомандующего Вооруженными Силами Объединенных Арабских Эмиратов шейха Мухаммеда бен Заида Аль Нахаяна в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Объединенных Арабских Эмиратов и сопровождающих лиц.

5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін.
6. Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясын Астана мен Алматы қалаларының және Ақмола облысының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезінде ұйымдастыру іс-шараларын орындауды қамтамасыз етсін.
7. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 13 мамырдағы
N№127-ө өкіміне
қосымша
Біріккен Араб Әмірліктері ресми делегациясының мүшелеріне
қызмет көрсету жөніңдегі ұйымдастыру шаралары
1. Біріккен Араб Әмірліктері ресми делегациясының мүшелерін Астана, Алматы қалалары мен Ақмола облысындағы қонақ үйлерге "1+10" форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана, Алматы қалалары мен Ақмола облысындағы қонақ үйлерге орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Біріккен Араб Әмірліктері ресми делегациясының басшысы мен  мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Біріккен Араб Әмірліктерінің ресми делегациясын Астана, Алматы қалалары мен Ақмола облысының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезінде VIP залдары арқылы өтуін ұйымдастыру және шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Қазақстан Республикасы басшылығының атынан Абу Даби әмірлігінің Тақ мұрагері, Біріккен Араб Әмірліктерінің Қарулы Күштері Бас Қолбасшысының орынбасары шейх Мұхаммед бен Заид Әл Нахаянның құрметіне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
8. Біріккен Араб Әмірліктері ресми делегациясының мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.