О подготовке и проведении визита Премьер-Министра Великого Герцогства Люксембург Ж.-К. Юнкера в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июня 2008 года N 174-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Великим Герцогством Люксембург и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению визита Премьер-Министра Великого Герцогства Люксембург Жан-Клода Юнкера в Республику Казахстан 25-28 июня 2008 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Великого Герцогства Люксембург по формату "1 + 10" согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации Великого Герцогства Люксембург в аэропортах городов Астаны и Алматы, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Великого Герцогства Люксембург Ж.-К. Юнкера над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. Акиму города Алматы обеспечить организацию и проведение официального обеда в городе Алматы.

Люксембург Ұлы Герцогтігінің Премьер-Министрі Ж.-К. Юнкердің Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Минстрінің 2008 жылғы 24 маусымдағы N 174-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Люксембург Ұлы Герцогтігі арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және Люксембург Ұлы Герцогтігінің Премьер-Министрі Жан-Клод Юнкердің 2008 жылғы 25 - 28 маусымда Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
қосымшаға сәйкес Люксембург Ұлы Герцогтігі делегациясының мүшелеріне "1 + 10" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Люксембург Ұлы Герцогтігінің делегациясы мүшелерінің Астана және Алматы қалаларының әуежайларындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Люксембург Ұлы Герцогтігінің Премьер-Министрі Ж.-К. Юнкердің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана мен Алматы қалаларының әуежайларында қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми түскі қонақасы кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Алматы қаласының әкімі Алматы қаласында ресми түскі қонақасын ұйымдастыруды және өткізуді қамтамасыз етсін.

7. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Великого Герцогства Люксембург в аэропортах городов Астаны и Алматы, сопровождение в местах посещения, а также организацию культурной программы.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие во встрече/проводах делегации Великого Герцогства Люксембург в аэропортах городов Астаны и Алматы.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 июня 2008 года N 174-р
Организационные меры по обслуживанию
членов делегации Великого Герцогства Люксембург
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов делегации Великого Герцогства Люксембург по формату "1+10" в городе Астане в гостинице "Риксос Президент Отель" и в городе Алматы в гостинице "Хаятт Редженси".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в городе Астане в гостинице "Риксос Президент Отель" и в городе Алматы в гостинице "Хаятт Редженси".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программки визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Великого Герцогства Люксембург.
5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах делегации Великого Герцогства Люксембург.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Организация официального обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан К. Масимова в честь Премьер-Министра Великого Герцогства Люксембург Ж.-К. Юнкера в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов делегации и сопровождающих лиц.

7. Астана және Алматы қалаларының әкімдері Люксембург Ұлы Герцогтігінің делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, баратын орындарында бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана және Алматы қалаларының әуежайларында Люксембург Ұлы Герцогтігінің делегациясын қарсы алу/шығарып салуға қатыссын.
9. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 24 маусымдағы
N 174-ө өкіміне
қосымша
Люксембург Ұлы Герцогтігі делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Люксембург Ұлы Герцогтігі делегациясының мүшелерін Астана қаласындағы "Риксос Президент Отель" қонақүйіне, Алматы қаласындағы "Хаятт Редженси" қонақүйіне "1+10" форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі қызметкерлерін Астана қаласындағы "Риксос Президент Отель" қонақүйіне және Алматы қаласындағы "Хаятт Редженси" қонақүйіне орналастыру.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапар бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Люксембург Ұлы Герцогтігі делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Люксембург Ұлы Герцогтігінің делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезінде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Іс-шаралар өткізілетін жерлерде гүлмен көркемдеу.
7. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К. Мәсімовтің атынан Люксембург Ұлы Герцогтігінің Премьер-Министрі Жан-Клод Юнкердің құрметіне Астана қаласында ресми түскі қонақасы ұйымдастыру.
8. Делегация мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.