О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2008 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам банкротства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 июля 2008 года N 200-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 5 июля 2008 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам банкротства" (далее - перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан и государственным органам:
1) разработать и внести в установленном порядке на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 июля 2008 года N 200-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 5 июля 2008 года "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам банкротства"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 24
апреля 2008 года
N 387
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Август
2008 года
2
О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 26
апреля 2006 года
N 326 и признании
утратившими силу
некоторых решений
Правительства
Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ (созыв),
МСХ
Август
2008 года
3
Об утверждении
формы
заключительного
отчета
администратора
внешнего
наблюдения и
Правил его
согласования
Приказ
МФ
Август
2008 года
4
О внесении
изменений и
дополнений в
приказ Министра
финансов
Республики
Казахстан от 2
ноября 2007 года
N 373 "Об
утверждении Правил
согласования
отчета
реабилитационного
управляющего"
Приказ
МФ
Август
2008 года
5
Об утверждении
Правил согласова-
ния применения
реабилитационной
процедуры в
отношении
несостоятельного
должника
Приказ
МФ, КНБ (по
согласованию),
АРЕМ
Август
2008 года
6
Об утверждении
Правил назначения
и отстранения
администратора
внешнего
наблюдения,
реабилитационного
управляющего, а
также назначения
и отстранения,
учета и
регистрации
конкурсного
управляющего
Приказ
МФ
Август
2008 года
7
Об утверждении
формы заключитель-
ного отчета
конкурсного
управляющего и
Правил его
согласования
Приказ
МФ
Август
2008 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МФ   - Министерство финансов Республики Казахстан
МСХ  - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
КНБ  - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне банкроттық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 23 шілдедегі N 200-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне банкроттық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі және мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 23 шілдедегі
N 200-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
банкроттық мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 5
шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік құқықтық
актінің атауы
Актінің
нысаны
Орын-
дауға
жауапты
мемле-
кеттік
орган
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2008 жылғы
24 сәуірдегі N 387
қаулысына өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині
2008
жылғы
тамыз
2
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2006 жылғы
26 сәуірдегі N 326
қаулысына өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
және Қазақстан
Республикасы Үкіметінің
кейбір шешімдерінің
күші жойылды деп тану
туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині
(жинақ-
тау), АШМ
2008
жылғы
тамыз
3
Сырттай байқау
әкімшісінің қорытынды
есебінің нысанын және
оны келісу ережесін
бекіту туралы
Бұйрық
Қаржымині
2008
жылғы
тамыз
4
"Оңалтуды басқарушының
есебін келісу ережесін
бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2007
жылғы 2 қарашадағы N
373 бұйрығына
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
Бұйрық
Қаржымині
2008
жылғы
тамыз
5
Дәрменсіз борышкерге
қатысты оңалту рәсімін
қолдануды келісу
ережесін бекіту туралы
Бұйрық
Қаржымині, ҰҚК
(келісім
бойынша),
ТМРА
2008
жылғы
тамыз
6
Сырттай байқау
әкімшісін, оңалтушы
басқарушыны тағайындау
және шеттету, сондай-ақ
конкурстық басқарушыны
тағайындау және
шеттету, есепке алу
және тіркеу ережесін
бекіту туралы
Бұйрық
Қаржымині
2008
жылғы
тамыз
7
Конкурстық басқарушының
қорытынды есебінің
нысанын және оны келісу
ережесін бекіту туралы
Бұйрық
Қаржымині
2008
жылғы
тамыз
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
АШМ       - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ҰҚК       - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ТМРА      - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі