О Казыбаеве Б.К.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 августа 2008 года N 218-р
Освободить Казыбаева Батыра Какимжановича от должности заместителя Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр                            К. Масимов

Б.К.Қазыбаев туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 тамыздағы N 218-ө Өкімі
Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Батыр Кәкімжанұлы Қазыбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов