О создании рабочей группы по разработке проекта Таможенного кодекса Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 сентября 2008 года N 236-р
С целью совершенствования таможенного законодательства, улучшения таможенного администрирования, исключения неоднозначного толкования норм Таможенного кодекса:
1. Создать рабочую группу по разработке проекта Таможенного кодекса Республики Казахстан в следующем составе:
Орынбаев                   - заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович           Казахстан, руководитель
Сулейменов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Муратович              планирования Республики Казахстан,
заместитель
Ертлесова                  - председатель Ассоциации
Жаннат Джургалиевна          налогоплательщиков Казахстана (по
согласованию), заместитель руководителя
Доможирская                - заместитель директора Департамента
Ирина Николаевна             налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Смаилов                    - вице-министр финансов
Алихан Асханович             Республики Казахстан
Магауов                    - вице-министр энергетики и минеральных
Асет Маратович               ресурсов Республики Казахстан
Оразаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Марат Аблахатович            Республики Казахстан
Мамытбеков                 - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович         Республики Казахстан
Жошыбаев                   - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович           иностранных дел Республики Казахстан
Есилов                     - депутат Мажилиса Парламента
Сансызбай Сейтжанович        Республики Казахстан (по согласованию)
Искаков                    - заместитель заведующего Отделом
Джанибек Сапарович           социально-экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Карбузов                   - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш                  контроля Министерства финансов
Жапарханович                 Республики Казахстан
Кравченко                  - начальник Департамента по надзору
Андрей Николаевич            за законностью деятельности
государственных органов Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Ибраимов                   - первый заместитель Председателя
Рустам Анварович             Агентства по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
Республики Казахстан (финансовая
полиция) (по согласованию)
Акишев                     - заместитель Председателя
Данияр Талгатович            Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Тен                        - заместитель председателя Комитета
Игорь Викторович             таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Перуашев                   - председатель Национальной экономической
Азат Турлыбекович            палаты Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Таменова                   - сопредседатель рабочей группы по
Жанна Сарсенбаевна           вопросам налогообложения Совета
иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан (по согласованию)
Радостовец                 - исполнительный директор Республиканской
Николай Владимирович         ассоциации горнодобывающих и горно-
металлургических предприятий
(по согласованию)
Шестаков                   - председатель совета Казахстанской
Геннадий Алексеевич          ассоциации таможенных брокеров
(по согласованию)
Баталов                    - председатель Форума предпринимателей
Райымбек Анварович           Казахстана (по согласованию)

Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің жобасын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 6 қыркүйектегі N 236-ө Өкімі
Кеден заңнамасын жетілдіру, кедендік әкімшілендіруді жақсарту, Кеден кодексінің нормаларын әр түрлі түсіндіруді болдырмау мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Орынбаев                          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы                   Министрінің орынбасары, жетекші
Ертілесова                        - Қазақстан салық төлеушілер
Жаннат Жұрғалиқызы                  қауымдастығының төрайымы
(келісім бойынша), жетекшінің
орынбасары
Оразаев                           - Қазақстан Республикасының
Марат Әбілахатұлы                   Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Мамытбеков                        - Қазақстан Республикасының
Еділ Құламқадырұлы                  Индустрия және сауда
вице-министрі
Жошыбаев                          - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Рәпіл Сейітханұлы                   істер министрлігінің жауапты
хатшысы
Есілов                            - Қазақстан Республикасы
Сансызбай Сейітжанұлы               Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Ысқақов                           - Қазақстан Республикасының
Жәнібек Сапарұлы                    Президенті Әкімшілігінің
Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
(келісім бойынша)
Кәрбозов                          - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қозы-Көрпеш                         министрлігі Кедендік бақылау
Жапарханұлы                         комитетінің төрағасы
Кравченко                         - Қазақстан Республикасы Бас
Андрей Николаевич                   прокуратурасы Мемлекеттік
органдар қызметінің заңдылығын
қадағалау департаментінің
бастығы (келісім бойынша)
Ыбырайымов                        - Қазақстан Республикасы
Рүстем Әнуарұлы                     Экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы
полициясы) төрағасының бірінші
орынбасары (келісім бойынша)
Ақышев                            - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Данияр Талғатұлы                    Банкі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Тен                               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Игорь Викторович                    министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Перуашев                          - "Атамекен" одағы" Қазақстан
Азат Тұрлыбекұлы                    ұлттық экономикалық палатасының
төрағасы (келісім бойынша)
Тәменова                          - Қазақстан Республикасы
Жанна Сәрсенбайқызы                 Президентінің жанындағы
Шетелдік инвесторлар кеңесі
салық салу мәселелері жөніндегі
жұмыс тобының тең төрайымы
(келісім бойынша)
Радостовец                        - Тау-кен өндіруші және тау-кен
Николай Владимирович                металлургиялық кәсіпорындардың
республикалық қауымдастығының
атқарушы директоры (келісім
бойынша)
Шестаков                          - Қазақстан кеден брокерлері
Геннадий Алексеевич                 қауымдастығы кеңесінің төрағасы
(келісім бойынша)
Баталов                          - Қазақстан кәсіпкерлері
Райымбек Әнуарұлы                  форумының төрағасы (келісім
бойынша)
Сүлейменов                       - Қазақстан Республикасының
Тимур Мұратұлы                     Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, орынбасар
Доможирская                      - Қазақстан Республикасының
Ирина Николаевна                   Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Салық саясаты және
болжамдар департаменті
директорының орынбасары, хатшы
Мағауов                          - Қазақстан Республикасының
Әсет Маратұлы                      Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі
Смайылов                         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әлихан Асханұлы                    вице-министрі

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 25.05.2009 № 77-р .
2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2009 года разработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Таможенного кодекса Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2009.05.25. N 77-ө Өкімімен.
2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов