О подготовке и проведении визита Принца Ага Хана в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 октября 2008 года № 261-р
В целях укрепления сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией Ага Хана по развитию, подготовки и проведения визита Принца Ага Хана в Республику Казахстан с 28 по 31 октября 2008 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
1) принять организационные меры по обслуживанию членов делегации Принца Ага Хана по формату "1+2" согласно приложению;
2) обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2008 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Принца Ага Хана в аэропортах городов Астаны и Талдыкоргана, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Принца Ага Хана над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Талдыкоргана;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Талдыкоргана.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиматам города Астаны и Алматинской области обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Принца Ага Хана в аэропортах городов Астаны и Талдыкоргана, а также организацию культурной программы.
7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 октября 2008 года № 261-р
Организационные меры по обслуживанию
членов делегации Принца Ага Хана

Ханзада Аға Ханның Қазақстан Республикасына сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 29 қазандағы N 261-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Аға Ханның дамыту жөніндегі ұйымының арасындағы ынтымақтастықты нығайту, 2008 жылғы 28-31 қазанда Ханзада Аға Ханның Қазақстан Республикасына сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша):
1) қосымшаға сәйкес Ханзада Аға Ханның делегациясының мүшелеріне "1+2" форматы бойынша қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2) сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2008 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Ханзада Аға Ханның делегациясының мүшелерін Астана және Талдықорған қалаларының әуежайларында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Ханзада Аға Ханның арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана және Талдықорған қалаларының әуежайларында қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана және Талдықорған қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
6. Астана қаласының және Алматы облысының әкімдіктері Ханзада Аға Ханның делегациясын Астана және Талдықорған қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
7. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 29 қазандағы
N 261-ө өкіміне
қосымша
Ханзада Аға Хан делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары

1. Транспортное обслуживание Принца Ага Хана и членов его делегации по формату "1+2" в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Рэдиссон САС".
3. Приобретение подарков и сувениров для Принца Ага Хана.
4. Прохождение делегации через ВИП-зал, организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации.
5. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

1. Ханзада Аға Ханға және оның делегациясының мүшелеріне Астана қаласындағы "1+2" форматы бойынша көліктік қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі қызметкерлерін "Рэдиссон САС" қонақ үйіне орналастыру.
3. Ханзада Аға Хан үшін сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
4. Делегацияны қарсы алу және шығарып салу кезінде делегацияны Астана қаласының әуежайында ВИП-зал арқылы өткізу, шай дастарханын ұйымдастыру.
5. Ресми делегация мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.