О создании рабочей группы для ведения переговоров с Правительством Султаната Оман
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 февраля 2009 года № 20-р
В целях проведения переговоров с Правительством Султаната Оман о реструктуризации задолженности по Кредитному Соглашению от 18 января 1992 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Киинов                    - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич           ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Суесинов                  - заместитель директора Департамента
Амантай Кемелович           развития нефтяной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Куанышкалиева             - главный эксперт управления мониторинга и
Майгуль Нысановна           добычи нефти Департамента развития
нефтяной промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, секретарь
Лама Шариф                - Чрезвычайный и Полномочный Посол
Кайрат Каирбекович          Республики Казахстан в Королевстве
Саудовская Аравия и Султанате Оман по
совместительству
Шалданбай                 - начальник управления Ближнего Востока и
Талгат Рахымкулулы          Африки Департамента Азии и Африки
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Муталиева                 - начальник управления международного
Фарида Маликовна            сотрудничества Департамента
стратегического развития и международного
сотрудничества Министерства финансов
Республики Казахстан
Абенов                    - начальник управления инвестиционной
Арман Даулетович            политики Департамента инвестиционной
политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Иргалиев                  - исполняющий обязанности начальника
Руслан Искендирович         управления Департамента международного
права и защиты имущественных прав
государства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Симсиве                   - заместитель начальника Информационно-
Олеги Олегович              аналитического департамента Агентства
Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Залевская                 - директор Департамента правового
Виктория Владимировна       обеспечения акционерного общества
"Национальной компании "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Бекназарова               - заместитель директора Департамента
Айгуль Жаксыкуловна         корпоративного финансирования развития
акционерного общества "Национальной
компании "КазМунайГаз" (по согласованию)
Нуртаев                   - директор Департамента корпоративного
Куандык Темерканович        финансирования акционерного общества
"Разведка и Добыча "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Тлепова                   - старший аналитик Департамента
Сарбиназ Умирзаковна        корпоративного финансирования
акционерного общества "Разведка
и Добыча "КазМунайГаз"
(по согласованию)

Оман Сұлтандығы Үкіметімен келіссөздер жүргізу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 5 ақпандағы N 20-ө Өкімі
Оман Сұлтандығы Үкіметімен 1992 жылғы 18 қаңтардағы Кредиттік келісім бойынша берешекті қайта құрылымдау туралы келіссөздер жүргізу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қиынов                      - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы             және минералдық ресурстар
вице-министрі, жетекші
Сүйесінов                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Амантай Кемелұлы              минералдық ресурстар министрлігінің
Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті
директорының орынбасары, жетекшінің
орынбасары
Қуанышқалиева               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Майгүл Нысанқызы              минералдық ресурстар министрлігі Мұнай
өнеркәсібін дамыту департаментінің бас
сарапшысы, хатшы
Лама Шариф                  - Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы
Қайрат Қайырбекұлы            Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті
Елшісі және Оман Сұлтандығында қоса
атқарушы
Шалданбай                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Талғат Рахымқұлұлы            министрлігінің Азия және Африка
департаменті Таяу Шығыс және Африка
басқармасының бастығы
Мүтәлиева                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Фарида Мәлікқызы              министрлігінің Стратегиялық даму және
халықаралық ынтымақтастық департаменті
халықаралық ынтымақтастық басқармасының
бастығы
Әбенов                      - Қазақстан Республикасы Экономика және
Арман Дәулетұлы               бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Инвестициялық саясат және жоспарлау
департаментінің инвестициялық саясат
басқармасының бастығы
Ерғалиев                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Руслан Ескендірұлы            министрлігі Халықаралық құқық және
мемлекеттің мүліктік құқықтарын қорғау
департаментінің басқарма бастығының
міндетін атқарушы
Симсиве                     - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Олеги Олегович                қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігінің (қаржы
полициясы) Ақпараттық-талдау
департаменті бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Залевская                   - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Виктория Владимировна         акционерлік қоғамы Құқықтық қамтамасыз
ету департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Бекназарова                 - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Айгүл Жақсықұлқызы            акционерлік қоғамының Корпоративтік
қаржыландыру департаменті директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Нұртаев                     - "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру"
Қуандық Темірқанұлы           акционерлік қоғамы Корпоративтік
қаржыландыру департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Тілепова                    - "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру"
Сарбиназ Өмірзаққызы          акционерлік қоғамы Корпоративтік
қаржыландыру департаментінің аға
талдаушысы (келісім бойынша)

2. Рабочей группе провести переговоры с компетентными представителями Правительства Султаната Оман и в срок до 1 июля 2009 года внести в Правительство Республики Казахстан конкретные предложения по урегулированию вопроса реструктуризации задолженности.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан согласовать с Правительством Султаната Оман дату и место проведения переговоров.
4. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2008 года № 71-р "О создании рабочей группы для ведения переговоров с Правительством Султаната Оман".
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы Оман Сұлтандығы Үкіметінің құзыретті өкілдерімен келіссөздер жүргізсін және 2009 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімге Қазақстан Республикасының Үкіметіне берешекті қайта құрылымдау мәселесін реттеу жөнінде нақты ұсыныстар енгізсін.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Оман Сұлтандығы Үкіметімен келіссөздер жүргізу күні мен орнын келіссін.
4. "Оман Сұлтандығы Үкіметімен келіссөздер жүргізу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 71-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов