Об Алпысбай А.Ы.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 2009 года № 53-р
Назначить Алпысбай Адилбека Ыбырайымулы заместителем заведующего Отделом контроля и документационного обеспечения Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К.Масимов

Ә.Ы. Алпысбай туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 8 сәуірдегі N 53-ө Өкімі
Әділбек Ыбырайымұлы Алпысбай Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Бақылау және құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі меңгерушісінің орынбасары болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов