О создании рабочей группы по разработке проекта Мобилизационного плана Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2009 года № 56-р
В целях разработки проекта Мобилизационного плана Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан,
руководитель
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Тыныбаева                   - начальник управления мобилизационной
Алма Абаевна                  подготовки и мобилизации Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Абакаев                     - главный эксперт управления контроля,
Бакиржан Баталович            документационного обеспечения, защиты
государственных секретов и кадровой
работы Департамента внутренней
администрации Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Адилов                      - начальник отдела организационно-
Канат Сланович                мобилизационного управления Комитета
Внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Акижанов                    - советник Руководителя Аппарата Мажилиса
Балхаш Тулеуханович           Парламента Республики Казахстан по
военно-мобилизационной работе
(по согласованию)
Алпысбаев                   - главный эксперт управления
Эзирхан                       государственной службы, кадровой работы
и защиты государственных секретов
Административного департамента
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Арыстанбеков                - консультант Секретариата Совета
Каирбек Тулендиевич           Безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Аяпбергенов                 - старший офицер отдела оперативного
Толеухан Сайлаубекович        планирования и боевой службы
Центрального аппарата Республиканской
гвардии Республики Казахстан
(по согласованию)
Баетов                      - эксперт Департамента административного
Серик Тилекович               обеспечения Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Баймуратов                  - директор Департамента связи Агентства
Абильхан Есенович             Республики Казахстан по информатизации
и связи
Баймуханбетова              - главный специалист группы военно-
Айгуль Жанузаковна            мобилизационной работы и гражданской
обороны штаба управления Комитета
уголовно-исполнительной системы
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Дангулов                    - исполняющий обязанности начальника
Казкей Искакович              управления военно-мобилизационной
работы и воинских частей Департамента
гражданской обороны Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Джакупбеков                 - советник Департамента администрации и
Рустембек                     контроля Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Есимбеков                   - старший инспектор по особо важным делам
Мурат Нурланович              Департамента - инспекции Агентства
Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Жантемиров                  - старший консультант управления
Нурлан Каирович               мобилизационной готовности и
гражданской обороны Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Жусупов                     - эксперт управления развития
Аскар Серикбаевич             информационных технологий Министерства
транспорта и коммуникации Республики
Казахстан
Кадырова                    - начальник управления по защите
Шолпан Кадыровна              государственных секретов и
мобилизационной работе Департамента
административно-правовой работы
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Каипова                     - эксперт управления по защите
Баян Капаровна                государственных секретов и
мобилизационной работе Департамента
административно-правовой работы
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Каиргалиева                 - директор Юридического департамента
Гульбану Максутовна           Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Каиров                      - главный эксперт управления
Ерулан Ергалиевич             информационных технологий,
организационного обеспечения,
мобилизационной подготовки и
гражданской обороны Департамента
административной работы Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Капышев                     - эксперт управления информационной
Амиргали Сабиргалиевич        безопасности и мобилизационной
подготовки Административного
департамента Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Кенжетаев                   - начальник управления мобилизационной
Есмухан Амирбекович           готовности и гражданской обороны Штаба-
Департамента Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Кобегенова                  - начальник управления контроля
Лариса Серикбаевна            государственного и мобилизационного
резерва Комитета по государственным
материальным резервам Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Кубейсинов                  - главный эксперт управления развития
Жанторе Маликович             информационных технологий Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Кудайбергенов               - эксперт по мобилизационной подготовке
Нурмолда Бимолдинович         Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Кузнецов                    - старший офицер мобилизационного
Валерий Арсентьевич           управления Департамента
организационно-мобилизационной работы
Министерства обороны Республики
Казахстан
Мустафин                    - главный эксперт - начальник службы
Таир Нуртазаевич              защиты информации и мобилизационной
работы Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
Нурымбетов                  - вице-министр труда и социальной защиты
Биржан Бидайбекович           населения Республики Казахстан
Онгарбаев                   - начальник отдела мобилизационной
Марат Ешмухаметович           подготовки и вооружений Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Рябченко                    - главный инженер по гражданской обороне,
Валерий Николаевич            чрезвычайным ситуациям и
мобилизационной работе Департамента по
обеспечению деятельности Агентства
Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Сандыбаев                   - заведующий сектором - заведующий
Сабит Дауренбекович           специальной частью Аппарата Верховного
Суда Республики Казахстан
(по согласованию)
Сарсембаев                  - старший офицер организационно-
Сабит Сабирович               мобилизационного управления Комитета
Внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Токсаба                     - руководитель Аппарата Начальника
Шаяхмет Жанабекулы            Службы охраны Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Узбеков                     - заместитель директора Департамента
Галым Нурмаханбетович         координации Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Урынбаева                   - исполняющий обязанности начальника
Макпал Тулегеновна            управления защиты информации и
мобилизационной работы Министерства
финансов Республики Казахстан
Шаймуханов                  - эксперт управления информационной
Максуд Садувакасович          безопасности и мобилизационной
подготовки Административного
департамента Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Шаламбаев                   - заместитель начальника Организационно-
Серик Мусаевич                контрольного департамента - инспекции
Агентства Республики Казахстан по
борьбе с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)

Қазақстан Республикасының 2011 - 2015 жылдарға арналған жұмылдыру жоспарының жобасын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 15 сәуірдегі N 56-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының 2011 - 2015 жылдарға арналған жұмылдыру жоспарының жобасын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Бахыт Тұрлыханұлы             және бюджеттік жоспарлау министрі,
жетекші
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы              және бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Тыныбаева                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Алма Абайқызы                 және бюджеттік жоспарлау министрлігінің
жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру
басқармасының бастығы, хатшы
Абақаев                     - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Бәкіржан Баталұлы             басқару агенттігі Ішкі әкімшілік
департаменті бақылау, құжаттамалық
қамтамасыз ету, мемлекеттік құпияларды
қорғау және кадр жұмысы басқармасының
бас сарапшысы
Әділов                      - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қанат Сланұлы                 министрлігінің Ішкі әскерлер комитеті
ұйымдастыру-жұмылдыру басқармасының
бөлім бастығы
Әкежанов                    - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Балқаш Төлеуханұлы            Мәжілісі Аппараты Басшысының әскери
жұмылдыру жұмысы жөніндегі кеңесшісі
(келісім бойынша)
Алпысбаев                   - Қазақстан Республикасы Білім және
Әзірхан                       ғылым министрлігі Әкімшілік
департаменті мемлекеттік қызмет, кадр
жұмысы және мемлекеттік құпияларды
қорғау басқармасының бас сарапшысы
Арыстанбеков                - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Қайырбек Төлендіұлы           Кеңесі Хатшылығының консультанты
(келісім бойынша)
Аяпбергенов                 - Қазақстан Республикасы Республикалық
Төлеухан Сайлаубекұлы         ұланының Орталық аппараты жедел
жоспарлау және жауынгерлік қызмет
бөлімінің аға офицері (келісім бойынша)
Баетов                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Серік Тілекұлы                шаруашылығы министрлігі Әкімшілік
қамтамасыз ету департаментінің
сарапшысы
Баймұратов                  - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әбілхан Есенұлы               және байланыс агенттігі Байланыс
департаментінің директоры
Баймұханбетова              - Қазақстан Республикасы Әділет
Айгүл Жанұзаққызы             министрлігі Қылмыстық атқару жүйесі
комитетінің басқарма штабы әскери
жұмылдыру жұмысы мен азаматтық қорғаныс
тобының бас маманы
Даңғұлов                    - Қазақстан Республикасы Төтенше
Қазкей Ысқақұлы               жағдайлар министрлігі Азаматтық
қорғаныс департаментінің әскери
жұмылдыру жұмысы және әскери бөлімдер
басқармасы бастығының міндетін атқарушы
Жақыпбеков                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рүстембек                     министрлігі Әкімшілік және бақылау
департаментінің кеңесшісі
Есімбеков                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Мұрат Нұрланұлы               қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
Департамент - инспекцияның ерекше
маңызды істер жөніндегі аға инспекторы
(келісім бойынша)
Жантеміров                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нұрлан Қайырұлы               қауіпсіздік комитеті жұмылдыру
дайындығы және азаматтық қорғаныс
басқармасының аға консультанты (келісім
бойынша)
Жүсіпов                     - Қазақстан Республикасы Көлік және
Асқар Серікбайұлы             коммуникация министрлігі ақпараттық
технологияларды дамыту басқармасының
сарапшысы
Қадырова                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Шолпан Қадырқызы              сақтау министрлігі Әкімшілік-құқықтық
жұмыс департаменті мемлекеттік
құпияларды қорғау және жұмылдыру жұмысы
басқармасының бастығы
Қайыпова                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Баян Қапарқызы                сақтау министрлігі Әкімшілік-құқықтық
жұмыс департаменті мемлекеттік
құпияларды қорғау және жұмылдыру жұмысы
басқармасының сарапшысы
Қайырғалиева                - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Гүлбану Мақсұтқызы            ақпарат министрлігі Заң департаментінің
директоры
Қайыров                     - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Ерұлан Ерғалиұлы              минералдық ресурстар министрлігінің
Әкімшілік жұмыс департаменті ақпараттық
технологиялар, ұйымдастыруды қамтамасыз
ету, жұмылдыру дайындығы мен азаматтық
қорғаныс басқармасының бас сарапшысы
Қапышев                     - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әмірғали Сабырғалиұлы         сауда министрлігі Әкімшілік
департаменті ақпараттық қауіпсіздік
және жұмылдыру дайындығы басқармасының
сарапшысы
Кенжетаев                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Есмұхан Әмірбекұлы            министрлігінің Штабы - Департаменті
жұмылдыру дайындығы және азаматтық
қорғаныс басқармасының бастығы
Көбегенова                  - Қазақстан Республикасы Төтенше
Лариса Серікбайқызы           жағдайлар министрлігінің Мемлекеттік
материалдық резервтер комитеті
мемлекеттік бақылау және жұмылдыру
резерві басқармасының бастығы
Көбейсінов                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Жантөре Мәлікұлы              коммуникация министрлігі ақпараттық
технологияларды дамыту басқармасының
бас сарапшысы
Құдайбергенов               - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Нұрмолда Бимолдаұлы           қорғау министрлігі жұмылдыру дайындығы
жөніндегі сарапшысы
Кузнецов                    - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Валерий Арсентьевич           министрлігінің Ұйымдастыру-жұмылдыру
жұмысы департаменті жұмылдыру
басқармасының аға офицері
Мұстафин                    - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Тайыр Нұртазаұлы              ақпарат министрлігі ақпаратты қорғау
және жұмылдыру жұмысы қызметінің бас
сарапшысы - бастығы
Нұрымбетов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Біржан Бидайбекұлы            халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Оңғарбаев                   - Қазақстан Республикасы Бас
Марат Ешмұхаметұлы            прокуратурасы жұмылдыру дайындығы және
қару-жарақ бөлімінің бастығы (келісім
бойынша)
Рябченко                    - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Валерий Николаевич            және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі Қызметті қамтамасыз
ету департаментінің азаматтық қорғаныс,
төтенше жағдайлар және жұмылдыру жұмысы
жөніндегі бас инженері (келісім
бойынша)
Сәндібаев                   - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Сәбит Дәуренбекұлы            Аппаратының сектор меңгерушісі арнайы
бөлігінің меңгерушісі (келісім бойынша)
Сәрсембаев                  - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Сәбит Сабырұлы                министрлігінің Ішкі әскерлер комитеті
ұйымдастырушылық-жұмылдыру
басқармасының аға офицері
Тоқсаба                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Шаяхмет Жанабекұлы            Күзет қызметі Бастығы Аппаратының
жетекшісі (келісім бойынша)
Өзбеков                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Ғалым Нұрмаханбетұлы          Үйлестіру департаменті директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Орынбаева                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мақпал Төлегенқызы            министрлігінің ақпаратты қорғау және
жұмылдыру жұмысы басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
Шаймұханов                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мақсұт Сәдуақасұлы            сауда министрлігінің Әкімшілік
департаменті ақпараттық қауіпсіздік
және жұмылдыру дайындығы басқармасының
сарапшысы
Шаламбаев                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Серік Мұсаұлы                 қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
Ұйымдастыру-бақылау департаменті
инспекциясы бастығының орынбасары
(келісім бойынша)

2. Рабочей группе в установленном порядке до 1 мая 2010 года внести в Правительство Республики Казахстан проект Мобилизационного плана Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              K. Масимов

2. Жұмыс тобы белгіленген тәртіппен 2010 жылғы 1 мамырға дейін Қазақстан Республикасының 2011 - 2015 жылдарға арналған жұмылдыру жоспарының жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов