Об Исатаеве P.M.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 2009 года № 79-р
Назначить Исатаева Рустама Маратовича советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов

Р.М. Исатаев туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің 2009 жылғы 29 мамырдағы N 79-ө Өкімі
Рустам Маратұлы Исатаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов