О Федорове О.А.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июня 2009 года № 89-р
Назначить Федорова Олега Анатольевича заведующим Отделом обороны и правопорядка Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов

О.А. Федоров туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 25 маусымдағы N 89-ө Өкімі
Олег Анатольевич Федоров Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Қорғаныс және құқық тәртібі бөлімінің меңгерушісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов