О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке и проведению празднования Дня Конституции Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 95-p
В целях выработки предложений по подготовке и проведению празднования Дня Конституции Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов                     - Заместитель Премьер-Министра
Серик Ныгметович              Республики Казахстан, руководитель
Ашимбаев                    - заместитель Руководителя Администрации
Маулен Сагатханович           Президента Республики Казахстан,
заместитель руководителя
(по согласованию)
Тасмагамбетов               - аким города Астаны, заместитель
Имангали Нургалиевич          руководителя
Ибраев                      - заместитель Руководителя Канцелярии
Азамат Болатович              Премьер-Министра Республики Казахстан,
секретарь
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Досмухамбетов               - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарович         Казахстан
Кусаинов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпарович       Республики Казахстан
Туймебаев                   - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитович           Республики Казахстан
Джаксыбеков                 - Министр обороны Республики Казахстан
Адильбек Рыскельдинович
Кул-Мухаммед                - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы               Республики Казахстан
Абдыкаликова                - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна            населения Республики Казахстан
Баймаганбетов               - Министр внутренних дел
Серик Нуртаевич               Республики Казахстан
Куставлетов                 - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович               Казахстан
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан
Есекеев                     - Председатель Агентства по
Куанышбек Бахытбекович        информатизации и связи Республики
Казахстан
Нурмагамбетов               - член Конституционного Совета
Аманжол Магзумович            Республики Казахстан (по согласованию)
Шакиров                     - Уполномоченный по правам человека в
Аскар Оразалиевич             Республике Казахстан (по согласованию)
Бабакумаров                 - заместитель Руководителя Канцелярии
Ержан Жалбакович              Премьер-Министра Республики Казахстан
Раимбеков                   - заведующий Отделом организационной
Сайлаухан Газизович           работы и территориального развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Котенко                     - заведующая Социально-экономическим
Наталья Леонидовна            отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Федоров                     - заведующий Отделом обороны и
Олег Анатольевич              правопорядка Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Айтекенов                   - исполнительный директор акционерного
Кайрат Медыбаевич             общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
Сарсенов                    - председатель Правления акционерного
Адильбек Газизович            общества "Национальный
инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
Байжанов                    - председатель Правления акционерного
Ерлан Сапарович               общества " Национальный информационный
холдинг "Арна Медиа".

Қазақстан Республикасының Конституция күнін мерекелеуді дайындау және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 2 шілдедегі N 95-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Конституция күнін мерекелеуді дайындау және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Серік Нығметұлы            орынбасары, жетекші
Әшімбаев                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Мәулен Сағатханұлы         Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
жетекшінің орынбасары (келісім бойынша)
Тасмағамбетов            - Астана қаласының әкімі, жетекшінің
Иманғали Нұрғалиұлы        орынбасары
Ыбыраев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Азамат Болатұлы            Кеңсесі Басшысының орынбасары, хатшы
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы          бюджеттік жоспарлау министрі
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Досмұхамбетов            - Қазақстан Республикасының Туризм және
Темірхан Мыңайдарұлы       спорт министрі
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы      коммуникация министрі
Түймебаев                - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт Қансейітұлы       министрі
Жақсыбеков               - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Әділбек Рыскелдіұлы        министрі
Құл-Мұхаммед             - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы            ақпарат министрі
Әбдықалықова             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы          халықты әлеуметтік қорғау министрі
Баймағанбетов            - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Серік Нұртайұлы            министрі
Құсдаулетов              - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы             вице-министрі
Жошыбаев                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы          министрлігінің жауапты хатшысы
Есекеев                  - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Қуанышбек Бақытбекұлы      байланыс агенттігінің төрағасы
Нұрмағамбетов            - Қазақстан Республикасы Конституциялық
Аманжол Мағзұмұлы          Кеңесінің мүшесі (келісім бойынша)
Шәкіров                  - Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары
Асқар Оразалыұлы           жөніндегі уәкіл (келісім бойынша)
Бабақұмаров              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ержан Жалбақұлы            Кеңсесі Басшысының орынбасары
Райымбеков               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Сайлаухан Ғазизұлы         Кеңсесі Ұйымдастыру жұмысы және аумақтық
даму бөлімінің меңгерушісі
Котенко                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Наталья Леонидовна         Кеңсесі Әлеуметтік-экономикалық бөлімінің
меңгерушісі
Федоров                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Олег Анатольевич           Кеңсесі Қорғаныс және құқық тәртібі
бөлімінің меңгерушісі
Әйтекенов                - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Қайрат Медібайұлы          акционерлік қоғамының атқарушы директоры
Сәрсенов                 - "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық
Әділбек Ғазизұлы           холдингі" акционерлік қоғамының Басқарма
төрағасы
Байжанов                 - "Арна Медиа" ұлттық ақпараттық холдингі"
Ерлан Сапарұлы             акционерлік қоғамының Басқарма төрағасы

2. Рабочей группе в срок до 25 июля 2009 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по организации и проведению празднования Дня Конституции.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова С.Н.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 25 шілдеге дейінгі мерзімде Конституция күнін мерекелеуді ұйымдастыру және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары С.Н. Ахметовке жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов