О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 марта 2009 года № 41-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 июля 2009 года № 99-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 61-р.
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 05.05.2010 № 61-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 марта 2009 года № 41-р "О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" следующее дополнение:
раздел "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметов С.Н." дополнить абзацем следующего содержания:
"Вопросы развития оборонно-промышленного комплекса."
Премьер-Министр                            К. Масимов

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 41-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 13 шілдедегі N 99-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 61-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2010.05.05 № 61-ө Өкімімен
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер министрінің орынбасарлары және Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 41-ө өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары С.Н. Ахметов" деген бөлім мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қорғаныс-өнеркәсіп кешенін дамыту мәселелері.".
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов