О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июля 2009 года № 102-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной собственности" (далее - перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта, указанного в перечне;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 июля 2009 года № 102-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам интеллектуальной
собственности"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1.
Об утверждении
минимальных ставок
вознаграждения
исполнителям и
производителям
фонограмм
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Август
2009 года
2.
Об утверждении формы
свидетельства об
аккредитации
организации,
управляющей
имущественными
правами на
коллективной основе
Приказ
МЮ
Август
2009 года
3.
Об утверждении
состава и положения о
комиссии по
аккредитации
организаций,
управляющих
имущественными
правами на
коллективной основе
Приказ
МЮ
Август
2009 года
4.
Об утверждении формы
заявления и перечня
документов,
представляемых
организацией,
управляющей
имущественными
правами на
коллективной основе,
для прохождения
аккредитации
Приказ
МЮ
Август
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 22 шілдедегі N 102-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 10 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы кажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі:
1) тізбеде көрсетілген нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 22 шілдедегі
N 102-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1.
Орындаушылар мен фонограмма жасаушыларға сыйақының ең төменгі ставкаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2009 жылғы тамыз
2.
Мүліктік құқықтарды ұжымдық негізде басқаратын ұйымды аккредиттеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы
Бұйрық
Әділетмині
2009 жылғы тамыз
3.
Мүліктік құқықтарды ұжымдық негізде басқаратын ұйымдарды аккредиттеу жөніндегі комиссияның құрамын және ол туралы ережені бекіту туралы
Бұйрық
Әділетмині
2009 жылғы тамыз
4.
Мүліктік құқықтарды ұжымдық негізде басқаратын ұйым аккредиттеуден өту үшін ұсынатын өтініштің нысанын және құжаттар тізбесін бекіту туралы
Бұйрық
Әділетмині
2009 жылғы тамыз
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі