О создании рабочей группы для выработки предложений по решению проблемных вопросов возникающих при формировании таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 августа 2009 года № 119-р
В целях выработки предложений по решению проблемных вопросов, возникающих при формировании таможенного союза в рамках Евразийского экономического сообщества (далее - ЕврАзЭС):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Айтжанова                   - вице-министр индустрии и торговли
Жанар Сейдахметовна           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Асансеитова                 - директор Департамента торговых
Саадат Муханбетовна           переговоров Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Бекетаев                    - вице-министр юстиции
Марат Бакытжанович            Казахстан Республики
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникации
Азат Габбасович               Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Смаилов                     - вице-министр финансов Республики
Алихан Асханович              Казахстан
Дурмагамбетов               - заместитель Председателя Агентства
Ерлан Дмитриевич              Республики Казахстан по информатизации
и связи
Искаков                     - заместитель Заведующего Отделом
Джаныбек Сапарович            социально-экономического
мониторинга Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Абилкаиров                  - инспектор Отдела социально-
Даулет Максутович             экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Ергожин                     - председатель Налогового комитета
Даулет Едилович               Министерства финансов Республики
Казахстан
Карбузов                    - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш Жапарханович      контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Тен                         - заместитель председателя Комитета
Игорь Викторович              таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Уразаев                     - директор Департамента Содружества
Тимур Бибиталиевич            Независимых Государств Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Суесинов                    - заместитель директора Департамента
Амантай Кемелович             развития нефтяной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Жабагиев                    - начальник 2-го управления главного
Аскар Алиаскарович            управления пограничного контроля
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Ертлесова                   - председатель Ассоциации
Жаннат Джургалиевна           налогоплательщиков Казахстана,
внештатный советник Премьер-Министра
Республики Казахстан (по согласованию)

Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде кеден одағын қалыптастыру барысында туындайтын проблемалық мәселелерді шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 18 тамыздағы N 119-ө Өкімі
Еуразиялық экономикалық қоғамдастық (бұдан әрі - ЕурАзЭҚ) шеңберінде кеден одағын қалыптастыру барысында туындайтын проблемалық мәселелерді шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы           бірінші орынбасары, жетекші
Айтжанова                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Жанар Сейдахметқызы        сауда вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Асансейітова             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Саадат Мұханбетқызы        сауда министрлігі Сауда келіссөздері
департаментінің директоры, хатшы
Бекетаев                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы          вице-министрі
Бектұров                 - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы             коммуникация вице-министрі
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы           бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Смайылов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әлихан Асханұлы            вице-министрі
Дүрмағамбетов            - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Ерлан Дмитрийұлы           байланыс агенттігі төрағасының орынбасары
Ысқақов                  - Қазақстан Республикасы Президенті
Жәнібек Сапарұлы           Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша)
Әбілқайыров              - Қазақстан Республикасы Президентінің
Дәулет Мақсұтұлы           Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімінің инспекторы (келісім
бойынша)
Ерғожин                  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Дәулет Еділұлы             Салық комитетінің төрағасы
Кәрбозов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы    Кедендік бақылау комитетінің төрағасы
Тен                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Игорь Викторович           министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
төрағасының орынбасары
Оразаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Тимур Бибітәліұлы          министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаментінің директоры
Сүйесінов                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Амантай Кемелұлы           минералдық ресурстар министрлігінің Мұнай
өнеркәсібін дамыту департаменті
директорының орынбасары
Жабағиев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Асқар Әлиасқарұлы          комитеті Шекара қызметінің шекаралық
бақылау бас басқармасы 2-ші басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Ертілесова               - Қазақстан Салық төлеушілер қауымдастығының
Жаннат Жұрғалиқызы         төрайымы, Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің штаттан тыс кеңесшісі
(келісім бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2009 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по решению проблемных вопросов, возникающих при формировании таможенного союза в рамках ЕврАзЭС.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Министр                              К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде ЕурАзЭҚ шеңберінде кеден одағын қалыптастыру барысында туындайтын проблемалық мәселелерді шешу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов