О создании рабочей группы для выработки предложений по проверке затрат, произведенных в связи с реализацией Государственной программы "Развитие космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2009 года N 124-р
В целях исполнения поручения Президента Республики Казахстан от 22 апреля 2009 года № 2352:
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по проверке затрат, произведенных в связи с реализацией Государственной программы "Развитие космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" в следующем составе (далее - рабочая группа):
Молдабеков                  - заместитель Председателя Национального
Мейрбек Молдабекович          космического агентства Республики
Казахстан, руководитель
Даулбаев                    - заместитель Генерального прокурора
Асхат Кайзуллаевич            Республики Казахстан, заместитель
руководителя (по согласованию)
Кузембай                    - заместитель директора Департамента
Нургиза Токенқызы             стратегии развития космической
деятельности Национального космического
агентства Республики Казахстан,
секретарь
Байбеков                    - директор Департамента развития отраслей
Мырзакасым Ниязбекович        экономики Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Баймуратов                  - директор Департамента связи Агентства
Абилхан Есенович              Республики Казахстан по информатизации
и связи
Жексембаев                  - заместитель директора Департамента
Куандык Аманжолович           развития отраслей экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Могильный                   - заместитель председателя Комитета науки
Валерий Валентинович          Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Бекмаганбетов               - начальник управления присвоения
Бахытжан Оспанович            радиочастотного спектра и
государственного надзора в области
связи Департамента связи Агентства
Республики Казахстан по информатизации
и связи
Имангазиев                  - начальник управления научно-технических
Арыстан Кенжесович            программ Комитета науки Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Соболевский                 - начальник управления Комитета
Андрей Дмитриевич             финансового контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Рыскельдинов                - заведующий отделом контроля за
Сагатбек Бектилеуович         государственными активами и
обязательствами Счетного комитета по
контролю за исполнением
республиканского бюджета Республики
Казахстан (по согласованию)
Токтыбаев                   - заместитель начальника управления по
Канат Абдыхашымович           борьбе с коррупцией в государственных
органах и организациях Агентства
Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Таткеев                     - заместитель начальника Департамента по
Малгаждар Саттарович          раскрытию экономической и финансовой
преступности Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью (финансовая
полиция) (по согласованию)
Бектурганов                 - президент акционерного общества
Нуралы Султанович             "Научно-технологический холдинг
"Парасат"
Жаныбеков                   - вице-президент акционерного общества
Кайрат Амангельдиевич         "Национальная компания "Қазақстан
Ғарыш Сапары"
Кудабаев                    - вице-президент акционерного общества
Бауржан Толеуханович          "Республиканский центр космической
связи и электромагнитной совместимости
радиоэлектронных средств"

"2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту" мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға байланысты жұмсалған шығындарды тексеру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 25 тамыздағы N 124-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 2352 тапсырмасын орындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда "2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту" мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға байланысты жұмсалған шығындарды тексеру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын:
Молдабеков                - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Мейірбек Молдабекұлы        агенттігі төрағасының орынбасары, жетекші
Дауылбаев                 - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Асхат Қайзоллаұлы           орынбасары, жетекшінің орынбасары
(келісім бойынша)
Күзембай                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Нұрғиза Төкенқызы           агенттігінің Ғарыш қызметін дамыту
стратегиясы департаменті директорының
орынбасары, хатшы
Байбеков                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мырзақасым Ниязбекұлы       бюджеттік жоспарлау министрлігі Экономика
салаларын дамыту департаментінің
директоры
Баймұратов                - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әбілхан Есенұлы             және байланыс агенттігі Байланыс
департаментінің директоры
Жексембаев                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Қуандық Аманжолұлы          бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономика салаларын дамыту департаменті
директорының орынбасары
Могильный                 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Валерий Валентинович        министрлігінің Ғылым комитеті төрағасының
орынбасары
Бекмағанбетов             - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Бақытжан Оспанұлы           және байланыс агенттігі Байланыс
департаментінің радиожиілік спектрін
тағайындау және байланыс саласындағы
мемлекеттік қадағалау басқармасының
бастығы
Иманғазиев                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Арыстан Кенжесұлы           министрлігінің Ғылым комитеті
ғылыми-техникалық бағдарламалар
басқармасының бастығы
Соболевский               - Қазақстан Республикасы Қаржылық бақылау
Андрей Дмитриевич           комитетінің басқарма бастығы
Рыскелдинов               - Қазақстан Республикасы Республикалық
Сағатбек Бектілеуұлы        бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитеті мемлекеттік активтер мен
міндеттемелерді бақылау бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Тоқтыбаев                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Қанат Әбдіхашімұлы          қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы полициясы)
мемлекеттік органдар мен ұйымдардағы
сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
жөніндегі басқармасы бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Таткеев                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Малғаждар Саттарұлы         қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы полициясы)
Экономикалық және қаржылық қылмыстарды
ашу жөніндегі департаменті бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Бектұрғанов               - "Парасат" ғылыми-технологиялық холдингі"
Нұралы Сұлтанұлы            акционерлік қоғамының президенті
Жәнібеков                 - "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық
Қайрат Амангелдіұлы         компаниясы" акционерлік қоғамының
вице-президенті
Құдабаев                  - "Ғарыштық байланыс және радиоэлектронды
Бауыржан Төлеуханұлы        құралдардың электро-магниттік
үйлесімділігі республикалық орталығы"
акционерлік қоғамының вице-президенті

2. Рабочей группе в двухмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по проверке затрат, произведенных по проектам "Спутник связи и вещания "KazSat-1", "Авиационный ракетно-космический комплекс "Ишим", "Командно-измерительный комплекс "Сары-Шаган", "Центр отображения полетной информации", "Космический ракетный комплекс "Байтерек", реализованным в рамках Государственной программы "Развитие космической деятельности в Республике Казахстан на 2005-2007 годы".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Национальное космическое агентство Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде "2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында ғарыш қызметін дамыту" мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде іске асырылған "KazSat-1" байланыс және хабар тарату спутнигі", "Есіл" зымыран-ғарыш авиациялық кешені", "Сары шаған" командалық-өлшеу кешені", "Ұшу ақпаратын көрсету орталығы", "Бәйтерек" ғарыш-зымыран кешені" жобалары бойынша жұмсалған шығындарды тексеру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов