О создании рабочей группы по вопросам казахстанско-кыргызских взаимоотношений в области электроэнергетики
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 сентября 2009 года № 133-р
В целях выработки предложений по решению вопросов казахстанско-кыргызских взаимоотношений в области электроэнергетики:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Турганов                     - вице-министр энергетики и минеральных
Дуйсенбай Нурбаевич            ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Ли                           - управляющий директор по системным
Валерий Константинович         услугам и материально-техническому
обеспечению акционерного общества
"KEGOC" (по согласованию),
заместитель руководителя
Барамысова                   - начальник управления разработки
Газиза Азимхановна             нормативной и законодательной базы
Департамента развития
электроэнергетики и угольной
промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан, секретарь
Бертисбаев                   - директор Департамента развития
Несипкул Бертисбаевич          электроэнергетики и угольной
промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Куанышбаев                   - заместитель директора Департамента
Ермек Мекебаевич               международного права и защиты
имущественных прав государства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Асхатов                      - заместитель начальника управления
Рафхат Ангасынович             организации таможенного контроля за
энергоресурсами Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Куанышбаев                   - директор Департамента системных услуг
Жанибек Болатбекович           акционерного общества "KEGOC"
(по согласованию)
Дузельбаев                   - президент акционерного общества
Ерлан Мирамгалиевич            "Достык-Энерго" (по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до октября 2009 года подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по решению вопросов транзита электроэнергии по маршруту Кыргызстан - Казахстан - Кыргызстан и определения задолженности за поставленную электроэнергию из Кыргызской Республики.
Премьер-Министр                            К. Масимов

Электр энергетикасы саласындағы қазақстан-қырғыз өзара қарым-қатынастары мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі N 133-ө Өкімі
Электр энергетикасы саласындағы қазақстан-қырғыз өзара қарым-қатынастары мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тұрғанов                      - Қазақстан Республикасының Энергетика
Дүйсенбай Нұрбайұлы             және минералдық ресурстар
вице-министрі, жетекші
Ли                            - "КЕGОС" акционерлік қоғамының жүйелік
Валерий Константинович          қызметтер және материалдық-техникалық
қамтамасыз ету жөніндегі басқарушы
директоры (келісім бойынша),
жетекшінің орынбасары
Барамысова                    - Қазақстан Республикасы Энергетика
Ғазиза Әзімханқызы              және минералдық ресурстар министрлігі
Электр энергетикасын және көмір
өнеркәсібін дамыту департаментінің
нормативтік және заңнамалық базаны
әзірлеу басқармасының бастығы, хатшы
Бертісбаев                    - Қазақстан Республикасы Энергетика
Несіпқұл Бертісбайұлы           және минералдық ресурстар министрлігі
Электр энергетикасын және көмір
өнеркәсібін дамыту департаментінің
директоры
Қуанышбаев                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Ермек Мекебайұлы                министрлігінің Халықаралық құқық және
мемлекеттің мүліктік құқықтарын
қорғау департаменті директорының
орынбасары
Асхатов                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Рафхат Аңғасынұлы               министрлігі Кедендік бақылау
комитетінің энергия ресурстарын
кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасы бастығының орынбасары
Қуанышбаев                    - "КЕGОС" акционерлік қоғамы Жүйелік
Жәнібек Болатбекұлы             қызметтер департаментінің директоры
(келісім бойынша)
Дүзелбаев                     - "Достық-Энерго" акционерлік қоғамының
Ерлан Мирамғалиұлы              президенті (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы 2009 жылғы қазанға дейінгі мерзімде Қырғызстан - Қазақстан - Қырғызстан бағыты бойынша электр энергиясының транзиті және Қырғыз Республикасынан жеткізілген электр энергиясы үшін берешекті анықтау мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар дайындасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов