О подготовке и проведении официального визита Премьер-Министра Социалистической Республики Вьетнам Нгуена Тан Зунга в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2009 года № 134-р
В целях подготовки и проведения официального визита Премьер-Министра Социалистической Республики Вьетнам Нгуена Тан Зунга в Республику Казахстан:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Премьер-Министра Социалистической Республики Вьетнам Нгуена Тан Зунга в Республику Казахстан 14-15 сентября 2009 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам по формату «1+1+5», обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2009 год по программам 001 «Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов» и 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» согласно приложению.
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам в аэропорту города Астаны, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Социалистической Республики Вьетнам над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, а также организовать концертную программу во время официального обеда от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещения, а также организацию культурной программы.

Вьетнам Социалистік Республикасының Премьер-Министрі Нгуен Тан Зунгтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 8 қыркүйектегі N 134-ө Өкімі
Вьетнам Социалистік Республикасының Премьер-Министрі Нгуен Тан Зунгтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2009 жылғы 14 - 15 қыркүйекте Астана қаласында Вьетнам Социалистік Республикасының Премьер-Министрі Нгуен Тан Зунгтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша), қосымшаға сәйкес "1+1+5" форматы бойынша Вьетнам Социалистік Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, 2009 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету" және 003 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Вьетнам Социалистік Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Вьетнам Социалистік Республикасының Премьер-Министрі арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми түскі ас кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Астана қаласының әкімдігі Вьетнам Социалистік Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелерді безендіруді, баратын орындарда бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Премьер-Министра Социалистической Республики Вьетнам в аэропорту города Астаны.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 сентября 2009 года № 134-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию членов
официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам
1. Размещение членов официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам (по формату 1+1+5) и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
2. Аренда залов и звуковой техники для проведения двусторонних мероприятий.
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Социалистической Республики Вьетнам.
5. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины) от имени Премьер-Министра Республики Казахстан К. Масимова в честь Премьер-Министра Социалистической Республики Вьетнам Нгуена Тан Зунга в городе Астане.
6. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов делегации.
7. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
8. Транспортное обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.
9. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында Вьетнам Социалистік Республикасының Премьер-Министрін қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
8. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 8 қыркүйектегі
N 134-ө өкіміне
қосымша
Вьетнам Социалистік Республикасы ресми
делегациясының мүшелерін қамтамасыз ету және оларға қызмет
корсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Вьетнам Социалистік Республикасы ресми делегациясының мүшелерін (1+1+5 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйде орналастыру.
2. Екі жақты іс-шараларды өткізу үшін залдарды және дыбыс техникаларын жалға алу.
3. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Вьетнам Социалистік Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру.
5. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К. Мәсімовтің атынан Астана қаласында Вьетнам Социалистік Республикасының Премьер-Министрі Нгуен Тан Зунгтың құрметіне қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі астар) ұйымдастыру.
6. Делегация басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
7. Іс-шаралар өтетін орындарды гүлмен безендіру.
8. Ресми делегацияның мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
9. Ресми делегацияның мүшелеріне және бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.