О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 11 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного оборонного заказа"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2009 года № 156-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 11 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного оборонного заказа" (далее - перечень).
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан согласно перечню разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
Распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 ноября 2009 года № 156-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 11 июля 2009 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
государственного оборонного заказа"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный за
исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
Правил
формирования,
размещения и
выполнения
государственного
оборонного заказа
Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
Ноябрь
2009 года
2.
О внесении
изменения в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
7 августа 2001
года № 1039
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
Ноябрь
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 11 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 6 қарашадағы № 156-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 11 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі  тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 6 қарашадағы
№ 156-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
мемлекеттік қорғаныстық тапсырыс мәселелері
бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 11 шілдедегі Заңын
іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық
актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1 2 3 4 5
1
Қазақстан Республикасының мемлекеттік қорғаныстық тапсырысын қалыптастыру, орналастыру және орындау ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИСМ
2009 жылғы қараша
2
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 тамыздағы № 1039 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИСМ
2009 жылғы қараша
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі