О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам, возникающим в ходе осуществления контроля при трансфертном ценообразовании
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 ноября 2009 года № 165-р
В целях выработки предложений по вопросам, возникающим в ходе осуществления контроля при трансфертном ценообразовании:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кипшаков
Аргын Мыктыбаевич
_
заместитель председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, руководитель
Жаналинов Данияр
Еренгалиевич
_
начальник управления крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя
Бексеитова
Асель Маликовна
_
главный эксперт управления крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь
Иралимов
Батырхан Мирамканович
_
заместитель директора Департамента бюджетной и налогово-таможенной политики Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
Абдуали
Дарын Абдуалиевич
_
начальник управления налоговой политики Департамента бюджетной и налогово-таможенной политики Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
Базгенова
Майкен Усынбаевна
_
начальник управления Департамента по раскрытию экономических и финансовых преступлений Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (по согласованию)
Балтатеги
Абдель Хасанбиевич
_
начальник управления мониторинга рынков АПК Департамента переработки и агропродовольственных рынков Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Рустемов
Нуржан Арыстанович
_
начальник управления мониторинга, транспортировки нефти и развития нефтяных проектов Департамента развития нефтяной промышленности Министерства нефти и газа Республики Казахстан
Абжаппаров
Аль-Надир Ермакович
_
старший консультант Департамента экономической безопасности Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Даменова
Индира Ержановна
_
главный эксперт управления налоговой политики Департамента бюджетной и налогово-таможенной политики Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
Ли
Виталий Ростиславович
_
эксперт Департамента экономической безопасности Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Баитов
Канат Курмашевич
_
начальник управления горно-металлургической промышленности Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Мендыгалиев
Ерлан Асылбекович
_
начальник управления эксплуатации и мобилизационной подготовки Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Мешитбаев
Амангельды Мухтарович
_
начальник управления железнодорожных перевозок Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Таниев
Ержан Бахытович
_
заместитель начальника управления таможенных доходов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Алиасхарова
Гульжанат Алихановна
_
начальник отдела методологии таможенной стоимости и ценовых исследований управления таможенных доходов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Ескараев
Гани Альмаханович
_
главный эксперт управления крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Доспанов
Канат Кайрбекович
_
главный эксперт специализированного управления Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Хашиева
Лидия Магомедовна
_
главный эксперт управления крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан

Трансферттік баға белгілеу кезінде бақылауды жүзеге асыру барысында туындайтын мәселелер бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 23 қарашадағы N 165-ө Өкімі
Трансферттік баға белгілеу кезіндегі бақылауды жүзеге асыру барысында туындайтын мәселелер бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Қыпшақов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Арғын Мықтыбайұлы            министрлігінің Салық комитеті
төрағасының орынбасары, жетекші
Жанәлінов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Данияр Еренғалиұлы           министрлігінің Салық комитеті ірі салық
төлеушілер басқармасының бастығы,
жетекшінің орынбасары
Бексейітова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әсел Мәлікқызы               министрлігінің Салық комитеті ірі салық
төлеушілер басқармасының бас сарапшысы,
хатшы
Иралимов                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Батырхан Мирамқанұлы         және сауда министрлігінің Бюджет және
салық-кеден саясаты департаменті
директорының орынбасары
Әбдуәли                    - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Дарын Әбдуәлиұлы             және сауда министрлігінің Бюджет және
салық-кеден саясаты департаменті салық
саясаты басқармасының бастығы
Базгенова                  - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Майкен Ұсынбайқызы           қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
Экономикалық және қаржылық қылмыстарды
ашу департаментінің басқарма бастығы
(келісім бойынша)
Балтатегі                  - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Абдель Хасанбиұлы            министрлігінің Қайта өңдеу және аграрлық
азық-түлік нарығы департаменті АӨК
нарықтарының мониторингі басқармасының
бастығы
Рүстемов                   - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Нұржан Арыстанұлы            министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту
департаменті мониторинг, мұнай
тасымалдау және мұнай жобаларын дамыту
басқармасының бастығы
Әбжаппаров                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әл-Нәдір Ермакұлы            қауіпсіздік комитеті Экономикалық
қауіпсіздік департаментінің аға
консультанты (келісім бойынша)
Дәменова                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Индира Ержанқызы             және сауда министрлігінің Бюджет және
салық-кеден саясаты департаменті салық
саясаты басқармасының бас сарапшысы
Ли                         - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Виталий Ростиславович        қауіпсіздік комитеті Экономикалық
қауіпсіздік департаментінің сарапшысы
(келісім бойынша)
Баитов                     - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қанат Құрмашұлы              жаңа технологиялар министрлігінің
Өнеркәсіп комитеті тау-кен металлургия
өнеркәсібі басқармасының бастығы
Меңдіғалиев                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Ерлан Асылбекұлы             коммуникация министрлігінің автомобиль
жолдары комитеті пайдалану және
жұмылдыру дайындығы басқармасының
бастығы
Мешітбаев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Амангелді Мұхтарұлы          коммуникация министрлігінің Көлік және
қатынас жолдары комитеті темір жол
тасымалдау басқармасының бастығы
Таниев                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ержан Бақытұлы               министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
кедендік кірістер басқармасы бастығының
орынбасары
Әлиасқарова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Гүлжанат Әлиханқызы          министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
кедендік кірістер басқармасының кедендік
құн әдіснамасы және бағалық зерттеулер
бөлімінің бастығы
Есқараев                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ғани Әлмаханұлы              министрлігінің Салық комитеті ірі салық
төлеушілер басқармасының бас сарапшысы
Доспанов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қанат Қайырбекұлы            министрлігінің Салық комитеті
мамандандырылған басқармасының бас
сарапшысы
Хашиева                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Лидия Магомедовна            министрлігінің Салық комитеті ірі салық
төлеушілер басқармасының бас сарапшысы.

Сноска. Пункт 1 в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 10.08.2012 № 148-р.
2. Рабочей группе один раз в полугодие не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным полугодием, представлять в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам, возникающим в ходе осуществления контроля при трансфертном ценообразовании.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрiнiң 2012.08.10 № 148-ө Өкiмiмен.
2. Жұмыс тобы жарты жылда бір рет, есепті жарты жылдықтан кейінгі айдың 15 күнінен кешіктірмей, Қазақстан Республикасының Үкіметіне трансферттік баға белгілеу кезіндегі бақылауды жүзеге асыру барысында туындайтын мәселелер бойынша ұсыныстар берсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов