О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социальной поддержки отдельных категорий граждан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 174-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социальной поддержки отдельных категорий граждан" (далее - перечень).
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и Министерству туризма и спорта Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 декабря 2009 года № 174-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2009 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам социальной поддержки
отдельных категорий граждан"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1 2 3 4 5
1
О внесении
дополнений и
изменений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2001
года № 161
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
Декабрь
2009 года
2
О внесении
дополнений и
изменений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2005
года № 1092
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
Декабрь
2009 года
3
О внесении изменений
в постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2003
года № 1247
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТС
Декабрь
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 2 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 174-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 2 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі мен Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 174-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 2 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с № Нормативтік құқықтық актінің атауы Аяқталу нысаны Орындауға жауапты мемлекеттік орган Орындалу мерзімі
1 2 3 4 5
1
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2009 жылғы желтоқсан
2
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы № 1092 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2009 жылғы желтоқсан
3
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1247 қаулысынаөзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТСМ
2009 жылғы желтоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ТСМ - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі