Об утверждении состава Организационного комитета по подготовке и проведению Международной микрофинансовой конференции в Республике Казахстан в 2010 году
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 2010 года № 4-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения Международной микрофинансовой конференции в Республике Казахстан в 2010 году (далее - Конференция):
1. Утвердить прилагаемый состав Организационного комитета по подготовке и проведению Конференции.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 января 2010 года № 4-р
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
Международной микрофинансовой конференции
в Республике Казахстан в 2010 году
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан,
председатель
Сулейменов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Муратович               планирования Республики Казахстан,
заместитель председателя
Ержанова                    - заместитель директора Департамента
Сабира Ахметовна              развития предпринимательства
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бахытжанович            Казахстан
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан
Искалиев                    - вице-министр индустрии и торговли
Ерхат Серикович               Республики Казахстан
Оразаев                     - вице-министр сельского хозяйства
Марат Аблахатович             Республики Казахстан
Телебаев                    - вице-министр культуры и информации
Газиз Турысбекович            Республики Казахстан
Ускенбаев                   - вице-министр туризма и спорта
Каирбек Айтбаевич             Республики Казахстан
Акбердин                    - директор Департамента развития
Рустам Александрович          предпринимательства Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Иргалиева                   - начальник управления Департамента
Ляззат Муратовна              развития предпринимательства
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Касенова                    - главный эксперт Департамента развития
Гульнара Майтановна           предпринимательства Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Нурмагамбетова              - эксперт Департамента развития
Жамиля Едлькановна            Министерства планирования
предпринимательства экономики и
бюджетного Республики Казахстан
Кадыров                     - Управляющий директор - директор
Ермурат Сайханович            регионального филиала акционерного
общества "Фонд развития
предпринимательства "Даму" по городу
Астане (по согласованию)
Жусупов                     - председатель Совета директоров
Шалкар Амангосович            объединения юридических лиц "Ассоциация
микрофинансовых организаций Казахстана"
(по согласованию)
Ибрагимова                  - заместитель Председателя правления
Ляззат Еркеновна              акционерного общества "Фонд развития
предпринимательства "Даму" (по
согласованию)
Карнакова                   - заместитель Председателя правления
Назгуль Шолпанкуловна         акционерного общества "Фонд финансовой
поддержки сельского хозяйства" (по
согласованию)
Касым                       - член Совета директоров объединения
Арман Атейбаевич              юридических лиц "Ассоциация
микрофинансовых организаций Казахстана"
(по согласованию)
Гжегош Галусек              - исполнительный директор
Микрофинансового центра (по
согласованию)
Глухов                      - директор объединения юридических лиц
Анатолий Леонидович           "Ассоциация микрофинансовых организаций
Казахстана" (по согласованию)
Жакупова                    - директор товарищества с ограниченной
Жанна Болатхановна            ответственностью "Микрокредитная
организация "Азиатский Кредитный Фонд"
(по согласованию)
Байниетова                  - главный специалист Департамента
Мадина Нурлановна             стратегического развития и финансов
акционерного общества "Фонд финансовой
поддержки сельского хозяйства" (по
согласованию)
Маметова                    - менеджер Микрофинансового центра по
Эльнура Хаматовна             Центральной Азии (по согласованию)

2010 жылы Қазақстан Республикасында Халықаралық микроқаржы конференциясына дайындалу және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 4-ө Өкімі
2010 жылы Қазақстан Республикасында Халықаралық микроқаржы конференциясына (бұдан әрі - Конференция) сапалы дайындалуды және оны өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Конференцияға дайындалу және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 15 қаңтардағы
№ 4-ө өкімімен
бекітілген
2010 жылы Қазақстан Республикасында Халықаралық микроқаржы
конференциясына дайындалу және оны өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы         бюджеттік жоспарлау министрі, төраға
Сүлейменов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мұратұлы            бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Ержанова                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сәбира Ахметқызы          бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Кәсіпкерлікті дамыту департаменті
директорының орынбасары, хатшы
Жошыбаев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы         министрлігінің жауапты хатшысы
Бекетаев                - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы         вице-министрі
Дәленов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы         вице-министрі
Есқалиев                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ерхат Серікұлы            сауда вице-министрі
Оразаев                 - Қазақстан Республикасының
Марат Әбілахатұлы         Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Телебаев                - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ғазиз Тұрысбекұлы         ақпарат вице-министрі
Өскенбаев               - Қазақстан Республикасының Туризм және
Қайырбек Айтбайұлы        спорт вице-министрі
Ақбердин                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Рустам Александрович      бюджеттік жоспарлау министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің
директоры
Ирғалиева               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ләззат Мұратқызы          бюджеттік жоспарлау министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің
басқарма бастығы
Қасенова                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Гүлнәр Майтанқызы         бюджеттік жоспарлау министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің бас
сарапшысы
Нұрмағамбетова          - Қазақстан Республикасы Экономика және
Жәмилә Еділқанқызы        бюджеттік жоспарлау министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің
сарапшысы
Қадыров                 - «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры»
Ермұрат Сайханұлы         акционерлік қоғамы Астана қаласы бойынша
өңірлік филиалының директоры - басқарушы
директоры (келісім бойынша)
Жүсіпов                 - «Қазақстан шағынқаржы ұйымдары
Шалқар Аманғосұлы         қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігі
Директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша
Ибрагимова              - «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры»
Ләззат Еркенқызы          акционерлік қоғамы Басқарма төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Қарнақова               - «Ауыл шаруашылығын қаржылай
Назгүл Шолпанқұлқызы      қолдау қоры» акционерлік қоғамы Басқарма
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қасым                   - «Қазақстан шағынқаржы ұйымдары
Арман Әтейбайұлы          қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігі
Директорлар кеңесінің мүшесі (келісім
бойынша)
Гжегош Галусек          - Шағынқаржы орталығының атқарушы директоры
(келісім бойынша)
Глухов                  - «Қазақстан шағынқаржы ұйымдары
Анатолий Леонидович       қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің
директоры (келісім бойынша)
Жақыпова                - «Азия Несие Қоры» шағынқаржы ұйымы»
Жанна Болатханқызы        жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
директоры (келісім бойынша)
Байниетова              - «Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры»
Мәдина Нұрланқызы         акционерлік қоғамы Стратегиялық даму және
қаржы департаментінің бас маманы (келісім
бойынша)
Мәметова                - Орталық Азия бойынша Шағынқаржы орталығының
Эльнура Хаматқызы         менеджері