О признании утратившими силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 147-р
1. Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 51-р "Вопросы подготовки и проведения IV Всемирного курултая казахов";
2) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июля 2010 года № 95-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 51-р".
Премьер-Министр                            К. Масимов

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 147-ө Өкімі
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайына дайындық және оны өткізу мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 51-ө өкімі;
2) «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 51-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 12 шілдедегі № 95-ө өкімі.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов