О создании рабочей группы по вопросам осуществления мониторинга и организованного продвижения казахстанского зерна на экспорт, а также контроля и недопущения нелегального вывоза зерна
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 ноября 2010 года № 149-р
В целях осуществления мониторинга и организованного продвижения казахстанского зерна на экспорт, а также контроля и недопущения нелегального вывоза зерна:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства Республики
Ахылбек Кажигулович           Казахстан, руководитель
Хасенов                     - вице-министр сельского хозяйства
Сакташ Сатыбалдович           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Будь                        - директор Департамента развития
Анна Александровна            земледелия и фитосанитарной
безопасности Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Каргин                      - эксперт Департамента развития
Рустем Боранбаевич            земледелия и фитосанитарной
безопасности Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
секретарь
Кангалиев                   - председатель Комитета транспорта и
Айбат Жаксылыкович            путей сообщения Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Мешитбаев                   - эксперт Комитета транспорта и путей
Амангелды Мухтарович          сообщения Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Билялов                     - председатель Комитета криминальной
Берик Султанказиевич          полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Бейиспеков                  - заместитель председателя Комитета
Умирзак Кобегенович           таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Муканов                     - заместитель начальника Департамента
Берик Бикенович               по раскрытию экономических и финансовых
преступлений Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью (финансовая
полиция) (по согласованию)
Алимкулов                   - заместитель директора Департамента
Еркегали Амантаевич           мониторинга и анализа товарных рынков
Агентства Республики Казахстан по
защите конкуренции (антимонопольное
агентство) (по согласованию)
Жаркынбаев                  - заместитель председателя Агентства
Жасер Азимханович             Республики Казахстан по статистике (по
согласованию)
Атыханов                    - начальник первого управления
Канат Мырзахметович           главного управления Пограничного
контроля Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Оспанов                     - старший консультант первого управления
Ержан Жарлыкасымович          главного управления Пограничного
контроля Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Искаков                     - начальник управления
Аслан Маратович               внешнеэкономической деятельности и
анализа рынков акционерного общества
"Национальная компания
"Продовольственная контрактная
корпорация" (по согласованию)
Дуйсебаев                   - исполнительный директор объединения
Мухамеджан Джумабекович       юридических лиц "Зерновой Союз
Казахстана" (по согласованию)
Ган                         - президент объединения юридических лиц
Евгений Альбертович           "Союз зернопереработчиков и хлебопеков
Казахстана" (по согласованию).

Қазақстан астығын мониторингілеуді және экспортқа ұйымдасқан түрде ілгерілетуді жүзеге асыру, сондай-ақ астықтың заңсыз шығарылуын бақылау және оған жол бермеу мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 24 қарашадағы № 149-ө Өкімі
Қазақстан астығын мониторингілеуді және экспортқа ұйымдасқан түрде ілгерілетуді жүзеге асыру, сондай-ақ астықтың заңсыз шығарылуын бақылау және оған жол бермеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Күрішбаев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы            шаруашылығы министрі, жетекші
Хасенов                     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сақташ Сатыбалдыұлы           шаруашылығы вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Буць                        - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анна Александровна            шаруашылығы министрлігі Егіншілікті
дамыту және фитосанитариялық
қауіпсіздік департаментінің директоры
Каргин                      - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Рүстем Боранбайұлы            министрлігі Егіншілікті дамыту және
фитосанитариялық қауіпсіздік
департаментінің сарапшысы, хатшы
Қанғалиев                   - Қазақстан Республикасы Көлік және
Айбат Жақсылықұлы             коммуникация министрлігі Көлік және
қатынас жолдары комитетінің төрағасы
Мешітбаев                   - Қазақстан Республикасы Көлік және
Амангелді Мұхтарұлы           коммуникация министрлігі Көлік және
қатынас жолдары комитетінің сарапшысы
Біләлов                     - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Берік Сұлтанғазыұлы           министрлігі Криминалдық полиция
комитетінің төрағасы
Бейіспеков                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Өмірзақ Көбегенұлы            министрлігі Кедендік бақылау комитеті
төрағасының орынбасары
Мұқанов                     - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Берік Бикенұлы                қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
Экономикалық және қаржылық қылмыстарды
ашу департаментінің басқарма бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Әлімқұлов                   - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Еркеғали Амантайұлы           қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттік) Тауар нарықтарының
мониторингі және талдау департаменті
директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Жарқынбаев                  - Қазақстан Республикасы Статистика
Жасер Әзімханұлы              агенттігі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Атыханов                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Қанат Мырзахметұлы            қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің
Шекаралық бақылау бас басқармасы
бірінші басқармасының бастығы (келісім
бойынша)
Оспанов                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ержан Жарлықасымұлы           қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің
Шекаралық бақылау бас басқармасы
бірінші басқармасының аға консультанты
(келісім бойынша)
Ысқақов                     - «Азық-түлік келісімшарт корпорациясы»
Аслан Маратұлы                ұлттық компаниясы» акционерлік
қоғамының Сыртқы экономикалық қызмет
және нарықтарды талдау басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Дүйсебаев                   - «Қазақстанның астық одағы» заңды
Мұхамеджан Жұмабекұлы         тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Ган                         - «Қазақстанның астық өңдеушілері және
Евгений Альбертович           нан пісірушілері одағы» заңды тұлғалар
бірлестігінің президенті (келісім
бойынша).

2. Рабочей группе в двухмесячный срок выработать предложения по вопросам мониторинга и организованного продвижения казахстанского зерна на экспорт, а также контроля и недопущения нелегального вывоза зерна.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Куришбаева А.К.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде Қазақстан астығын мониторингілеу және экспортқа ұйымдасқан түрде ілгерілету, сондай-ақ астықтың жасырын шығарылуын бақылау және оған жол бермеу мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі А.Қ. Күрішбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов