О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке программы "Балапан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 2010 года № 30-р
В целях выработки предложений по разработке программы "Балапан", направленной на ликвидацию дефицита мест в детских садах и обеспечение детей дошкольным образованием и воспитанием:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан, руководитель
Сарыбеков                   - вице-министр образования и науки
Махметгали Нургалиевич        Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Аршабеков                   - директор Департамента дошкольного
Нургали Рахимгалиевич         и среднего образования Министерства
образования и науки Республики
Казахстан, секретарь
Нургожаева                  - директор Финансового департамента
Татьяна Александровна         Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Борибеков                   - директор Департамента технического
Кадырбек Козыбаевич           и профессионального образования
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Турушова                    - директор Департамента архитектуры,
Дарибала Акылтаевна           проектных работ и сметных норм
Агентства Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
Усипбекова                  - заместитель директора Департамента
Варвара Жапаргалиевна         развития социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Камиева                     - эксперт Департамента подзаконных
Батима Кайриденовна           актов Министерства юстиции Республики
Казахстан
Сарсебеков                  - начальник управления Комитета
Марат Болатович               государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Бимендина                   - начальник Управления образования
Асима Тимкеновна              акимата города Астаны
Имангалиев                  - начальник Управления образования
Есенгазы Нуртолеуович         акимата Карагандинской области.
2. Рабочей группе в срок до 1 марта 2010 года выработать предложения по разработке проекта программы "Балапан" и в установленном порядке внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра образования и науки Республики Казахстан Туймебаева Ж.К.
Премьер-Министр                            К. Масимов

"Балапан" бағдарламасын әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 18 ақпандағы № 30-ө Өкімі
Балабақшалардағы орын тапшылығын жоюға және балаларды мектепке дейінгі біліммен және тәрбиемен қамтамасыз етуге бағытталған «Балапан» бағдарламасын әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары, жетекші
Сарыбеков                - Қазақстан Республикасының Білім және
Махметғали Нұрғалиұлы      ғылым вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Аршабеков                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Нұрғали Рахымғалиұлы       министрлігі Мектепке дейінгі және орта
білім департаментінің директоры, хатшы
Нұрғожаева               - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Татьяна Александровна      министрлігі Қаржы департаментінің
директоры
Бөрібеков                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Қадырбек Қозыбайұлы        министрлігі Техникалық және кәсіптік
білім департаментінің директоры
Тұрышова                 - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Дәрібала Ақылтайқызы       тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігі Сәулет, жобалау жұмыстары және
сметалық нормалар департаментінің
директоры
Үсіпбекова               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Варвара Жапарғалиқызы      бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Әлеуметтік саланы дамыту департаменті
директорының орынбасары
Камиева                  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Бәтима Қайриденқызы        Заңға тәуелді актілер департаментінің
сарапшысы
Сәрсебеков               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Марат Болатұлы             Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің басқарма бастығы
Бимендина                - Астана қаласының әкімдігі Білім
Әсима Тимкенқызы           басқармасының бастығы
Иманғалиев               - Қарағанды облысының әкімдігі Білім
Есенғазы Нұртөлеуұлы       басқармасының бастығы
2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде «Балапан» бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды пысықтасын және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Ж.Қ. Түймебаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов