О создании рабочей группы по вопросу совершенствования экспортно-импортного валютного контроля
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 2010 года № 32-р
В целях выработки предложений по дальнейшему совершенствованию экспортно-импортного валютного контроля:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Буранбаева                  - заместитель директора Департамента
Айгуль Мэлсовна               платежного баланса и валютного
регулирования Национального Банка
Республики Казахстан, руководитель
(по согласованию)
Байбулов                    - начальник управления организации
Мухтар Казбекович             таможенного контроля Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кизатов                     - начальник экономического управления
Олжас Толегенович             Департамента координации Национального
Банка Республики Казахстан, заместитель
руководителя (по согласованию)
Байманова                   - начальник отдела контроля валютных
Жаннат Конысбаевна            операций Центрального филиала
Национального Банка Республики
Казахстан, секретарь (по согласованию)
Доможирская                 - заместитель директора Департамента
Ирина Николаевна              налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Какенова                    - заместитель директора Департамента
Ботагоз Нуршаевна             развития региональной интеграции
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Даулетбак                   - начальник управления методологии
Айдын Бакытканулы             регулирования и надзора Департамента
стратегии и анализа Агентства
Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Санкубаев                   - начальник управления координации
Амир Буриович                 Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
(Представительство в городе Астане)
(по согласованию)
Дайрбеков                   - начальник управления анализа
Куаныш Рысбекович             Комитета финансового мониторинга
Министерства финансов Республики
Казахстан
Рахметов                    - начальник управления безопасности
Габдулла Аманжолович          и защиты информации Комитета
финансового мониторинга Министерства
финансов Республики Казахстан
Рахимгалиев                 - начальник управления администрирования
Нурлан Умергалиевич           налога на добавленную стоимость
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Джунусова                   - начальник отдела управления
Аида Сабыровна                организации таможенного контроля
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан
Энгишева                    - главный эксперт Департамента
Шынар Дуйсембаевна            развития региональной интеграции
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Оразбаева                   - главный эксперт управления
Динара Кажымуратовна          администрирования налога на добавленную
стоимость Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Секербаева                  - главный специалист управления
Динара Кабиевна               организации таможенного контроля
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан
Аханов                      - эксперт Департамента законодательства
Алибек Муратович              Министерства юстиции Республики
Казахстан
Жакупова                    - эксперт управления валютного
Меруерт Муханбетовна          регулирования и контроля Департамента
платежного баланса и валютного
регулирования Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Сиротина                    - директор Департамента многосторонних
Марина Николаевна             соглашений Всемирной торговой
организации акционерного общества
"Центр развития торговой политики"
(по согласованию)
Бакенов                     - заместитель директора Департамента
Ернар Бахытжанович            многосторонних соглашений Всемирной
торговой организации акционерного
общества "Центр развития торговой
политики" (по согласованию)
Абдыкаримова                - управляющий директор Ассоциации
Жанар Муратовна               финансистов Казахстана
(Представительство в городе Астане)
(по согласованию)
Якупбаева                   - управляющий директор Ассоциации
Юлия Константиновна           финансистов Казахстана
(по согласованию)
Ермекбаев                   - директор Департамента по банковскому
Серик Макулбекович            сектору Ассоциации финансистов
Казахстана (по согласованию)
Абсеметов                   - заместитель директора Юридического
Динмухамед                    департамента объединения юридических
Бахытжанович                  лиц "Национальная экономическая палата
Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)
Сабиров                     - эксперт объединения юридических
Хаким Абдувалиевич            лиц "Национальная экономическая палата
Казахстана "Союз "Атамекен"
(по согласованию)

Экспорттық-импорттық валюталық бақылауды жетілдіру мәселесі жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 20 ақпандағы № 32-ө Өкімі
Экспорттық-импорттық валюталық бақылауды одан әрі жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Боранбаева                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Айгүл Мэлсқызы                Төлем балансы және валюталық реттеу
департаменті директорының орынбасары,
жетекші (келісім бойынша)
Байболов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мұхтар Қазыбекұлы             министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасының бастығы, жетекшінің
орынбасары
Қизатов                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Олжас Төлегенұлы              Үйлестіру департаменті экономика
басқармасының бастығы, жетекшінің
орынбасары (келісім бойынша)
Байманова                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Жаннат Қонысбайқызы           Орталық филиалы валюталық операцияларды
бақылау бөлімінің бастығы, хатшы
(келісім бойынша)
Доможирская                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ирина Николаевна              бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Салық саясаты және болжамдар
департаменті директорының орынбасары
Кәкенова                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ботагөз Нұршақызы             сауда министрлігінің Өңірлік
ықпалдастыруды дамыту департаменті
директорының орынбасары
Дәулетбак                   - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Айдын Бақытқанұлы             және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігінің Стратегия және
талдау департаменті реттеу мен
қадағалау әдіснамасы басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Сәңкібаев                   - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Әмір Бөріұлы                  және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі үйлестіру
басқармасының бастығы (Астана
қаласындағы өкілдігі) (келісім бойынша)
Дайырбеков                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қуаныш Рысбекұлы              министрлігінің Қаржы мониторингі
комитеті талдау басқармасының бастығы
Рахметов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ғабдолла Аманжолұлы           министрлігінің Қаржы мониторингі
комитеті ақпарат қауіпсіздігі және
қорғау басқармасының бастығы
Рахымғалиев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрлан Өмірғалиұлы            министрлігінің Салық комитеті қосылған
құн салығын әкімшілендіру басқармасының
бастығы
Жүнісова                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Аида Сабырқызы                министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасының бөлім бастығы
Еңгішева                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Шынар Дүйсембайқызы           сауда министрлігі Өңірлік
ықпалдастыруды дамыту департаментінің
бас сарапшысы
Оразбаева                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Динара Қажымұратқызы          министрлігінің Салық комитеті қосылған
құн салығын әкімшілендіру басқармасының
бас сарапшысы
Секербаева                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Динара Қабиқызы               министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасының бас маманы
Ақанов                      - Қазақстан Республикасы Әділет
Әлібек Мұратұлы               министрлігі Заңнама департаментінің
сарапшысы
Жақыпова                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Меруерт Мұханбетқызы          Төлем балансы және валюталық реттеу
департаменті валюталық реттеу және
бақылау басқармасының сарапшысы
(келісім бойынша)
Сиротина                    - «Сауда саясатын дамыту орталығы»
Марина Николаевна             акционерлік қоғамы Дүниежүзілік сауда
ұйымының көп жақты келісімдері
департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Бәкенов                     - «Сауда саясатын дамыту орталығы»
Ернар Бақытжанұлы             акционерлік қоғамы Дүниежүзілік сауда
ұйымының көп жақты келісімдері
департаменті директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Әбдікәрімова                - Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығының
Жанар Мұратқызы               басқарушы директоры (Астана қаласындағы
өкілдігі) (келісім бойынша)
Якупбаева                   - Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығының
Юлия Константиновна           басқарушы директоры (келісім бойынша)
Ермекбаев                   - Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығы
Серік Мақұлбекұлы             Банк секторы бойынша департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Әбсеметов                   - «Атамекен» Одағы» Қазақстанның ұлттық
Дінмұхамед Бақытжанұлы        экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің Заң департаменті
директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Сабиров                     - «Атамекен» Одағы» Қазақстанның ұлттық
Хаким Абдувалиевич            экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің сарапшысы (келісім
бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2010 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему совершенствованию экспортно-импортного валютного контроля.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне экспорттық-импорттық валюталық бақылауды одан әрі жетілдіру жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов